Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim! - Son Dakika

Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim!

05.05.2021 09:15
Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim!, System.String[]

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Ramazan bayramı sokağa çıkma yasağı ile geçecek. Peki, Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim! Ramazan bayramı tatili!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Ramazan bayramı sokağa çıkma yasağı ile geçecek. Peki, Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim!Ramazan bayramı tatili!

AREFE GÜNÜ NE ZAMAN, TATİL Mİ?

Bayramın hafta sonunu içine alması sebebiyle bayram tatilinin kısa olacak. Arefe günü, Resmi Gazete'deki bilgiye göre yarım gün olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla kamu çalışanları için kurumların insiyatifinde idari tatil ilan edilmezse, 12 Mayıs Çarşamba günü tatil başlayacak.

AMAZAN BAYRAMI KAÇ GÜN TATİL?

12 Mayıs 2021 Çarşamba: Yarım Gün

13 Mayıs 2021 Çarşamba: 1. Gün

14 Mayıs 2021 Çarşamba: 2. Gün

15 Mayıs 2021 Çarşamba: 3. Gün

Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim!

Son Dakika Güncel Arefe Günü ne zaman 2021? Oruç ne zaman bitiyor Diyanet takvim! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Biden'dan Netanyahu'ya ateşkes telefonu Biden'dan Netanyahu'ya ateşkes telefonu Esnafa destek paketinin ayrıntıları netleşti! İşte tek tek hibe alabilecek işletmeler Esnafa destek paketinin ayrıntıları netleşti! İşte tek tek hibe alabilecek işletmeler AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Songül Karlı, derin göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı yıktı geçti Songül Karlı, derin göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı yıktı geçti Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı
Advertisement