Arguvan Kaymakamı Maraşlı: "Ülkenin Birlik ve Beraberliği İçin Çalışmak En Esaslı Savunma Kuvveti Olacak" - Son Dakika

Arguvan Kaymakamı Maraşlı: "Ülkenin Birlik ve Beraberliği İçin Çalışmak En Esaslı Savunma Kuvveti Olacak"

01.01.2012 10:26
Arguvan Kaymakamı Maraşlı:

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ülkenin birlik ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağını bildirdi.

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ülkenin birlik ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağını bildirdi.

Maraşlı, yaptığı yazılı açıklamada, 2012 yılının ülkeye, millete ve tüm insanlığa hayırlar getirmeni temenni etti.

Yeni yılda da hedeflerinin kardeşliği, birliği yücelterek beraberliği pekiştirmek olduğunu kaydeden Maraşlı, "Bu hususta 2012 yılında da vatandaşlarımızın geleceğe daha ümit ve güvenle bakabilmesi için kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle birlikte bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları daha ileri seviyelere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

Bu güçle ülkenin birliği ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağı inancında olduğunu bildiren Maraşlı, "Devletimiz de bu uğurda her türlü desteğini bizlerden esirgememektedir" ifadesini kullandı.

Gelecek nesillere de bu kardeşlik duygusunu aşılamak gerektiğini ifade eden Maraşlı, "Değerli Arguvanlıların yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim" dedi.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Arguvan Kaymakamı Maraşlı: 'Ülkenin Birlik ve Beraberliği İçin Çalışmak En Esaslı Savunma Kuvveti Olacak' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'na geçmiş olsun telefonu eden Bakan Koca, İstanbulluları uyardı: Halkımızı tedbirli olmaya davet ediyorum Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar