Son Dakika Haberleri: Arguvan Kaymakamı Maraşlı: "Ülkenin Birlik ve Beraberliği İçin Çalışmak En Esaslı Savunma Kuvveti Olacak"

Arguvan Kaymakamı Maraşlı: "Ülkenin Birlik ve Beraberliği İçin Çalışmak En Esaslı Savunma Kuvveti Olacak"

8 yıl önce

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ülkenin birlik ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağını bildirdi.

Arguvan Kaymakamı Maraşlı:

Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ülkenin birlik ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağını bildirdi.


Maraşlı, yaptığı yazılı açıklamada, 2012 yılının ülkeye, millete ve tüm insanlığa hayırlar getirmeni temenni etti.


Yeni yılda da hedeflerinin kardeşliği, birliği yücelterek beraberliği pekiştirmek olduğunu kaydeden Maraşlı, "Bu hususta 2012 yılında da vatandaşlarımızın geleceğe daha ümit ve güvenle bakabilmesi için kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle birlikte bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları daha ileri seviyelere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.


Bu güçle ülkenin birliği ve beraberliği için çalışmanın en esaslı savunma kuvveti olacağı inancında olduğunu bildiren Maraşlı, "Devletimiz de bu uğurda her türlü desteğini bizlerden esirgememektedir" ifadesini kullandı.


Gelecek nesillere de bu kardeşlik duygusunu aşılamak gerektiğini ifade eden Maraşlı, "Değerli Arguvanlıların yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim" dedi.


- MALATYA

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 10:26 Kaynak: AABornozlu haliyle video çeken Şeyma Subaşı, frikik vermekten zor kurtuldu
Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar A Milli Takım İzlanda'da saatlerce beklerken, İzlanda Milli Takımı beklemeden İstanbul Havalimanı'ndan geçti