Arhavi Belediyesinden, Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takımına Destek - Son Dakika

Arhavi Belediyesinden, Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takımına Destek

12.01.2012 12:21
Arhavi Belediyesinden, Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takımına Destek, System.String[]

Arhavi Majörler Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren bayan voleybol takımı antrenmanını ziyaret eden Başkan Coşkun Hekimoğlu, genç sporculara Arhavi Belediyesi tarafından hazırlatılan eşofmanları hediye etti.

Arhavi Majörler Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren bayan voleybol takımı antrenmanını ziyaret eden Başkan Coşkun Hekimoğlu, genç sporculara Arhavi Belediyesi tarafından hazırlatılan eşofmanları hediye etti.

Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Hekimoğlu'na Başkan Yardımcısı Namık Köseoğlu, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, Majörler Spor kulübü Başkanı Murat Kesimal da eşlik etti.

Kulüp sporcuları aldıkları bu hediyeler karşısında duydukları memnuniyeti dile getirirken, Majörler Spor kulübü Başkanı Murat Kesimal da Arhavi belediyesinin genç sporculara yönelik bu yardımı için Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu'na teşekkür etti.

Küçük de olsa yapılan bu destek ile Arhavili genç sporcuların motivasyonlarını artırmak, onların yanlarında olduklarını ve her zaman destek verdiklerini göstermek istediklerini belirten Hekimoğlu, "Umuyoruz ki gelecek yıllarda onların ilçemizin spor kulüplerinde yetişmiş başarılı birer sporcu olduklarını görür ve onlarla gurur duyarız. Genç kardeşlerime başarılar diliyorum" dedi.

- ARTVİN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Arhavi Belediyesinden, Arhavi Majörler Bayan Voleybol Takımına Destek - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek 00:55 Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek ABD, Afgan göçmenler için Türkiye'yi adres gösterdi; Ankara'nın tepkisi çok sert oldu 00:07 ABD, Afgan göçmenler için Türkiye'yi adres gösterdi; Ankara'nın tepkisi çok sert oldu Milas'ta termik santral yakınlarına ulaşan yangın nedeniyle bölge boşaltılıyor 23:09 Milas'ta termik santral yakınlarına ulaşan yangın nedeniyle bölge boşaltılıyor
15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi 22:53 15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi Son Dakika: Türkiye'de 3 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 126 kişi vefat etti, 24 bin 832 yeni vaka tespit edildi 22:07 Son Dakika: Türkiye'de 3 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 126 kişi vefat etti, 24 bin 832 yeni vaka tespit edildi 2 gün önce kavga ettiği kişinin akrabaları tarafından sopa ve tekmelerle öldüresiye dövüldü 21:13 2 gün önce kavga ettiği kişinin akrabaları tarafından sopa ve tekmelerle öldüresiye dövüldü
Tanju Özcan gündemden düşmüyor! 20:37 Tanju Özcan gündemden düşmüyor! "Cumhurbaşkanı gibi mi yapayım" diyerek AK Partili meclis üyelerine çay fırlattı İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı 18:44 İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı
Advertisement