Son Dakika Haberleri: Arı Maya Muhteşem Sahne Şovuyla Trump Avm'de!

Arı Maya Muhteşem Sahne Şovuyla Trump Avm'de!

8 ay önce

Yaz tatili bitti, okullar açılıyor. Trump Alışveriş Merkezi yeni eğitim & öğretim yılının başlangıcında çocukları Arı Maya ile buluşturuyor.

Arı Maya Muhteşem Sahne Şovuyla Trump Avm'de!, System.String[]

15-16 ve 22-23 Eylül tarihlerinde Trump AVM sahnesinde gösteri sahneleyecek olan Arı Maya, ayrıca eş zamanlı sinema salonlarında da gösterimde… Arı Maya ve arkadaşları çocuk katı Trumpland'in turuncu meydanında kurulacak özel sahnede özel şov gerçekleştirecek.

15-16 ve 22-23 Eylül tarihlerinde 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde gerçekleşecek şovda tüm çocuklar, unutulmaz çizgi kahramanlar ile birlikte çok eğlenecek, hafta sonunun tadını çıkaracak ve yeni eğitim dönemine enerji depolayacak. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Arı Maya ve arkadaşları ile eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca etkinliğe katılan her çocuğa Arı Maya posteri hediye edilecek.

Haber Yayın Tarihi : 10.09.2018 10:36 Kaynak: Bültenler27 Yıl Komada Kalan Kadın Uyandı! İşte Söylediği İlk Söz Maddi Zorluk Yaşayan Vatandaş, Otobüs Duraklarına "Satılık Böbrek" İlanı Astı Ankara'da Halk Otobüsü Şoförü Toplu Ulaşımdan Men Edildi