Son Dakika Haberleri: Arıcan Kur'an Kursu ve El Sanatları Merkezini İnceledi

Arıcan Kur'an Kursu ve El Sanatları Merkezini İnceledi

7 gün önce

Şırnak’ın Cizre İlçe Belediyesi tarafından Dağkapı Mahallesinde yapılan Kur’an kursu ve el sanatları merkezinin inşaat çalışması devam ediyor.

Arıcan Kur'an Kursu ve El Sanatları Merkezini İnceledi, System.String[]
Şırnak'ın Cizre İlçe Belediyesi tarafından Dağkapı Mahallesinde yapılan Kur'an kursu ve el sanatları merkezinin inşaat çalışması devam ediyor.

Cizre Belediyesi tarafından Dağkapı Mahallesinde Kur'an kursu ve el sanatlarını yaygınlaştırmak amacı ile başlatılan inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor. Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kaymakam Arıcan Kur'an kursu ve el sanatları merkezi çalışması tamamlandıktan sonra Cizre ilçesi için güzel ahlakla yetişen nesillere yardımcı olmasına vesile olacağını belirtti. - ŞIRNAKKaraman'da, 19 Gündür Aranan Adamın Ormanlık Alanda Cesedi Bulundu 19 Gündür Kayıptı, Başına Taşla Vurularak Öldürüldüğü Ortaya Çıktı (2)

Adnan Oktar'ın Hayatını Kararttığı Kadınlar, Örgütün İç Yüzünü Anlattı 3600 Ek Gösterge Nedir? Maaşlarda Değişiklik Olacak Mı? Kimler Yararlanacak?