Arif Erdem: Galatasaray'dan Puan ya da Puanlar Almak İstiyoruz (Özel) - Son Dakika

Arif Erdem: Galatasaray'dan Puan ya da Puanlar Almak İstiyoruz (Özel)

9 yıl önce

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Arif Erdem, ikinci yarının ilk maçında Galatasaray ile oynayacakları karşılaşmadan puan ya da puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi.

Arif Erdem: Galatasaray'dan Puan ya da Puanlar Almak İstiyoruz (Özel), System.String[]

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Arif Erdem, ikinci yarının ilk maçında Galatasaray ile oynayacakları karşılaşmadan puan ya da puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi.


Cihan Muhabiri'ne açıklamalarda bulunan genç teknik adam, Galatasaray maçının oldukça zorlu geçeceğini bildiklerini kaydederek, "Türk Telekom Arena Stadı'nda son haftaların en formda ve lider takımı ile oynayacağız. Takımı ve hocasını çok iyi biliyoruz. Çok zorlu bir maç olacak. Biz orada elimizden gelen mücadelenin en iyisini ortaya koyarak puan ya da puanlarla ayrılmak istiyoruz. Takım olarak arzulu ve istekli oynarsak oradan istediğimiz sonuçla ayrılacağımızdan eminim" diye konuştu.


"Lidere bir sürpriz yapabilir misiniz ?" sorusuna ise Arif Erdem "Sürpriz değil, bundan önceki yaptıklarımızı yaparsak sürpriz olmaz. Biliyorsunuz biz büyük takımlara karşı iyi sonuçlar alıyoruz. Yeter ki arzu ve isteğimizi sahaya koyalım. Ümit ediyorum hak ettiğimiz bir galibiyet olur" dedi.


Genç hoca, sezonun ilk haftasında takımda yardımcı antrenör olarak görev yaparken Galatasaray'ı mağlup ettiklerini hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:


"Sezona Galatasaray galibiyeti ile başlamıştık. O zaman takımda yardımcı antrenör olarak görev yapıyordum. O zamanki Galatasaray ile şimdiki Galatasaray arasında fark var. Biz aynı duygu ve düşünce ile hareket edersek Telekom Arena'dan da iyi sonuçla ayrılırız. Sezon başında bunları başaran benim takımımdı. Şimdi yine bunu başarabiliriz"


Futbol kariyerinde Teknik Direktör Fatih Terim ile büyük başarılar yakalayan Arif Erdem, "Fatih Terim'e rakip olmak nasıl bir duygu ?" sorusuna, şu cevabı verdi:


"Biz futbolcuyken, Fatih hoca bizim büyüğümüz babamız gibiydi. Şimdi abimizdir. Biz hocamızla büyük başarılarda beraber olduk. Her zaman ona karşı büyük saygı duyuyoruz. İnsan tabiî ki tuhaf duygulara bürünebiliyor. Bizde teknik direktörlük adına uğraş veriyoruz. Büyük başarılar elde etmek istiyoruz. Duygularımı anlatmakta kelimeler yetersiz kalacak. Her şeyden önemli yıllarca talebeliğini yapmış olduğum bir insana karşı çıkıp mücadele vermek kolay olmasa gerek"

Arif Erdem: Galatasaray'dan Puan ya da Puanlar Almak İstiyoruz (Özel)

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 09:35 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Son Dakika

Tokat'ta bir anne, oğlunu öldürdükten sonra kendi yaşamına son verdi
Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti

Son Dakika Haberleri