Son Dakika Haberleri: Bal arıları, 3 metrelik palmiye ağacına oğul verdi

Bal arıları, 3 metrelik palmiye ağacına oğul verdi

8 gün önce

Denizli'nin en işlek bulvarında biri olan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda bal arıların 3 metrelik palmiye ağacına oğul vermesi vatandaşları hem korkuttu, hem de şaşırttı.

Denizli'nin en işlek noktalarından Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda bal arıları, palmiye ağacına oğul verdi. Esnafın çağırdığı bal üreticisi Caner Kırlı, arıları kutuya doldurup, götürdü.

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda bulunan palmiye ağacına, bal arıları oğul verdi. Kentin en hareketli noktalarından olan yolda yürüyenler, arıların sokma tehlikesi nedeniyle korku yaşadı. Bu durumdan rahatsız olan esnaf, komşu kent Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan, tanıdıkları bal üreticisi Caner Kırlı'yı çağırdı.

VATANDAŞLAR OLAYI VİDEOYA ÇEKTİLER

Denizli'ye gelen Kırlı, arıcı kıyafetini giyerek, yaklaşık 3 metre uzunluğundaki ağaca merdiveniyle çıktı. Kırlı, ağaçtaki arıları, yanındaki kutunun içine doldurdu. Bu anlar, çevredekiler tarafından endişe ve merakla izlendi. Çok sayıda kişi, cep telefonlarıyla video ve fotoğraf çekti. Kırlı, daha sonra arılarla birlikte bulvardan ayrıldı.

"2 BİN ARIYI KUTUYA ALDIM"

Palmiye ağacındaki arıları kutunun içine alan Caner Kırlı, "Arılar bir kovandan kaçıp, gelip, burada oğul vermiş. Buradaki esnaf ve vatandaşlar da telaşlanmış. Kraliçe arı, palmiye ağacında arılarını toplamış. Ben de bal üreticisiyim ama bu işte çok profesyonel olduğum söylenemez. Merdivenle ağaca çıkıp, yaklaşık 2 bin arıyı kutuya aldım" dedi.

Bal arıları, 3 metrelik palmiye ağacına oğul verdi
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 09:24 Kaynak: DHAGünlerdir haber alınamayan kadının evinde satırla öldürüldüğü tespit edildi Piar Araştırma'dan dikkat çeken anket: Ali Babacan mı parti kurmalı yoksa Ahmet Davutoğlu mu? Son dakika! Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini açıkladı Oyuncu Hakan Meriçliler ve Ali Erkazan arasındaki hakaret davasında karar