Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti

22.11.2013 06:49
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti, System.String[]

ABD'nin başkenti Washington'da bulunan Başbakan Yardımcısı Arınç, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington ofisini ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington ofisini (SETA DC) ziyaret etti.

Arınç, SETA DC’de aralarında Türkiye Uzmanı Henri Barkey, Ortadoğu Enstitüsü Türkiye Çalışmaları Merkezi Direktörü Gönül Tol ve Brookings Enstitüsü’ten Ömer Taşpınar’ın olduğu Türkiye uzmanları ile yuvarlak masa toplantısında buluştu. Toplantı basına kapalı gerçekleşti.

Arınç, toplantının ardından giyim markası Sarar’ın Washington’daki yeni mağzasının açılışını yaptı. Açılış töreninde konuşan Arınç, Sarar'ın Washington’un en prestijli yerinde mağaza açtığını söyledi. Bir Türk markasının dünyada beğeniliyor olmasının kendileri için büyük bir iftihar olduğunu kaydeden Arınç, Sarar’ın hazır giyimde en önde giden markalardan biri olduğunu dile getirdi.

Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ise dünyada 5 kıtada 300’ün üzerinde mağazalarının olduğunu ve ABD’de de büyümek istediklerini ifade etti. Cemalettin Sarar 2023 yılına kadar ABD’de 15 olan mağaza sayısını 100'e çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Başbakan Yardımcısı Arınç, akşam saatlerinde de Washigton Büyükelçisi Namık Tan ve Eşi Fügen Tan tarafından Büyükelçilik Konutu’nda onuruna verilen akşam yemeğine katıldı.

Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Dünya Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı