Son Dakika Haberleri: Elektrik Direğindeki Arızayı Gidermek İsterken Akıma Kapılarak Can Verdi

Elektrik Direğindeki Arızayı Gidermek İsterken Akıma Kapılarak Can Verdi

9 ay önce

Şanlıurfa'da arızayı gidermek için direğe çıkan elektrikçi akıma kapılarak hayatını kaybetti. Elektrik işçisinin asılı kalan cansız bedeni görevliler tarafından akım kesilerek indirildi.

Şanlıurfa'da arızayı gidermek için çıktığı direkte akıma kapılan elektrikçi Serdar Başak (28), hayatını kaybetti. Başak'ın direkte asılı kalan cesedi, akım kesilerek indirildi.

ARIZA İÇİN DİREĞE ÇIKAN ELEKTRİKÇİ AKIMA KAPILIP CAN VERDİ

Olay, dün akşam kırsal Keserdede Mahallesi'nde meydana geldi. Kopan elektrik telini bağlamak için direğe çıkan elektrikçi Serdar Başak, akıma kapıldı. Yaşamını yitiren Başak'ın cesedi, direkte asılı kaldı.

MAHALLE SAKİNLERİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETİNE HABER VERDİ

Mahalle sakinleri, jandarma ve elektrik dağıtım şirketi görevlilerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye ekipler sevk edildi.

GÖREVLİLER AKIMI KESİP CESEDİ İNDİRDİ

Elektrik dağıtım şirketi görevlileri akımı keserek, Serdar Başak'ın cesedini indirdi. Başak'ın cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


YORUMLAR


Eser Yenenler, Şeyma Subaşı'yla Olan Bir Videosunda Uyuşturucu Kullandığı Yönündeki İddialarını Yalanladı Bloomberg: Doğuş Holding Dev İşletmelerini Satmak İçin Katarlılarla Masaya Oturdu

Mehmet Demirkol: Arda Turan Beşiktaş'a Transfer Olursa Taraftar Sorun Çıkarır