Son Dakika Haberleri: Arjantinli Saldırganlar, 2 Mülteciyi Üzerine Benzin Döküp Yaktı

Arjantinli Saldırganlar, 2 Mülteciyi Üzerine Benzin Döküp Yaktı

27 gün önce

Arjantin'de mültecileri ülkelerinde görmek istemediklerini söyleyen saldırganlar, uyuyan 2 evsizi üzerlerine benzin döküp yaktı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires şehrinde mültecileri ülkelerinde görmek istemediğini söyleyen saldırganlar evsizlere saldırdı. Köprü altında yatmakta olan iki Venezuelalı evsiz adamın üzerine önce yanıcı benzin döktü daha sonra ateşe vererek adamları yakmaya çalıştı.

Arjantin'de gerçekleşen olayda köprü altında uyuyan Venzuelalı evsizlere saldırı yapıldı. Saldırganlar uyumakta olan evsizlere önce benzin döktü sonra evsizleri ateşe verdiler.

MÜLTECİLERİN VÜCUDUNDA YANIKLAR OLUŞTU

Saldırı anında uyumakta olan mülteci hemen uyanıp üzerindeki alevleri söndürdü. Çevredekilerin yardımı ile hastaneye kaldırılan ismi José Luis Pallaoro olarak açıklanan mültecinin vücudunun farklı yerlerinde ağır yanmalar meydana geldiği belirtildi. Arkadaşının ise ellerinde hafif yaralar olduğu ve yürüyerek hastaneye gittiği belirtildi.

ARJANTİN POLİSİ OLAYLA İLGİLİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

Olayın vuku bulduğu yerde yaşayan görgü tanıkları, saldırganlardan bir tanesinin mültecileri görmek istemediğini söyleyen bir iş insanının oğlu olduğunu söyledi.

Polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Arjantinli Saldırganlar, 2 Mülteciyi Üzerine Benzin Döküp Yaktı
Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 03:22 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!