Son Dakika Haberleri: Arka Sokaklar Dizisinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan, Diziye Veda Etmediğini Duyurdu

Arka Sokaklar Dizisinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan, Diziye Veda Etmediğini Duyurdu

2 yıl önce

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'dan ayrıldığı konuşulan Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan, dizide yer almaya devam edeceğini duyurdu.

Arka Sokaklar Dizisinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan, Diziye Veda Etmediğini Duyurdu, System.String[]

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisinin 13. sezon çekimleri başlıyor. Çekimlerin başlayacağını ise diziden ayrıldığı iddia edilen Hüsnü Çoban karakterini oynayan Özgür Ozan açıkladı.

"KRAL GERİ DÖNÜYOR"

Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Benim için demişler ki öldü,söyleyin onlara kral geri döndü." notunu yazarak hem diziden ayrılmadığını hem de dizinin çekimlerinin yakın zamanda başlayacağını duyurmuş oldu.

HÜSNÜ ÇOBAN AMELİYATA GİRMİŞTİ

Arka Sokaklar'ın sezon finalinde; Hüsnü'nün ameliyat vakti gelmiştir. Ekip arkadaşlarının desteği ile ameliyata girer. Bu sırada Asiye gebelik zehirlenmesi yüzünde erken doğuma girer. Çoban ailesi iki kişiyi ameliyathane kapılarında telaşlı bir şekilde beklerler.

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2018 02:12 

YORUMLAR


42 yaşındaki şarkıcı Tuğba Ekinci, art arda mayolu pozlarını paylaştı
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Devlet Bahçeli'nin çağrısı üzerine 19 kişi İYİ Parti'den istifa etti