Son Dakika Haberleri: 'Arka Sokaklar'ın Yeni Bölüm Fragmanında Mesut Komiser Ölüyor

'Arka Sokaklar'ın Yeni Bölüm Fragmanında Mesut Komiser Ölüyor

3 yıl önce

'Arka Sokaklar'ın 435. bölüm fragmanı yayınlandı. Referandum kararını açıklamasının ardından "kanaldan beni de kovun" diyen Şevket Çoruh yeni bölümde ölüyor ve diziden çıkıyor.

'Arka Sokaklar'ın Yeni Bölüm Fragmanında Mesut Komiser Ölüyor, System.String[]

İrfan Değirmenci, referandum ile igili düşüncelerini söyleyince Kanal D haber spikerliğinden kovulmuş, Şevket Çoruh da destek olmak için "ben de hayır diyorum, beni de kovun" demişti. Bu sözlerin ardından Çoruh, Mesut komiser olarak rol aldığı 'Arka Sokaklar'dan yeni bölüm fragmanında vurularak ölüyor ve büyük bir ihtimalle diziden ayrılıyor.

TERÖRİSTLER MESUT'UN ÖLÜMÜNÜ ŞANSA BIRAKMIYORLAR

Yeni bölüm fragmanında Mesut komiser, teröristler tarafından ağır yaralanan Mesut komiser acilen ameliyata alınıyor. Rıza Baba'nın tüm ekibi bu haberi duyunca feryat ediyor. Mesut yoğun bakımdayken teröristlerden biri doktor kılığında içeri giriyor ve Mesut'un kafasına silahı dayıyor.

'ARKA SOKAKLAR'IN YENİ BÖLÜMÜ 31 MART'TA

Arka Sokaklar'ın yeni bölümü 31 Mart Cuma günü izleyici ile buluşacak

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2017 09:20 

YORUMLAR


Sezai Temelli'den 23 Haziran açıklaması: Oylarımızı İmamoğlu'na vereceğiz 2 yaşındaki çocuk 3. kattan beton zemine çakıldı! O anlar kamerada Sevgilisini kalbinden bıçaklayarak öldüren 2 çocuk annesi tahliye edildi