Son Dakika Haberleri: Arkadaşı sobadaki ateşi tinerle canlandırmaya kalkınca, yüzü ve eli yandı!

Arkadaşı sobadaki ateşi tinerle canlandırmaya kalkınca, yüzü ve eli yandı!

4 gün önce

Erzurum'da ateşi canlandırmak için arkadaşının sobaya döktüğü tinerle yanan Muhammet Haktan Turgut, hastaneye kaldırılarak Yanık Merkezi'nde tedaviye alındı. Turgut'un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Erzurum'da yaşayan Muhammet Haktan Turgut, arkadaşının ateşi canlandırmak için sobaya döktüğü tinerle alevler içinde kaldı.

YANIK MERKEZİ'NDE TEDAVİYE ALINDI

Olay, Merkez Yakutiye ilçesine bağlı Dadaşköy'de meydana geldi. Muhammet Haktan Turgut (17), arkadaşının, ateşi canlandırmak için sobaya döktüğü tinerle alevler içinde kaldı. Yüzü ve sağ elinde yanıklar oluşan Turgut, çağırılan ambulansla Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak Yanık Merkezi'nde tedaviye alındı.

"TİNERİN PATLAMASIYLA OTURDUĞUMUZ YER ALEVLERLE KAPLANDI"

Yanındaki 4 arkadaşının da hafif yaralandığını belirten Muhammet Haktan Turgut, "Köyde gençlerin oturacağı küçük bir yer yaptık. Hava soğuk olduğu için akşamları sobayı yakıyorduk. Sobanın daha gür yanması için arkadaşlardan biri tiner dökünce parlayan alevlerin arasında kaldık. Sobaya yakın olduğum için benim yüzüm ve elim yandı. Diğer 4 arkadaşımın sadece saçı ve kirpikleri zarar gördü. Çok korktuk. Tinerin parlaması ile birlikte oturduğumuz yer alevlerle kaplandı" diye konuştu.

BİR SÜRE DAHA HASTANEDE TEDAVİ GÖRECEK

Kimseden davacı olmadığını ifade eden Muhammet Haktan Turgut'un bir süre daha hastanede tedavi görmesi gerektiği belirtildi.

Arkadaşı sobadaki ateşi tinerle canlandırmaya kalkınca, yüzü ve eli yandı!
Haber Yayın Tarihi: 09.11.2019 09:41 Kaynak: DHAEşine kızıp, kayınpederinin evini ateşe verdi
Çalışan annelere aylık 1.300 liralık destek için başvurular bugün başlıyor Terör örgütü PKK'ya yönelik Kıran-6 Operasyonu, 2 bin 360 personelin katılımıyla başladı Türkiye'nin terör örgütü DEAŞ'lıları sınır dışı etmesi, Avrupa ülkelerinde panik yarattı