Arkadaşım Şeytan Filmi - Son Dakika

Arkadaşım Şeytan Filmi

09.07.2011 09:45
Arkadaşım Şeytan Filmi

Arkadaşım Şeytan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Arkadaşım Şeytan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Fatih, mesleğinde başarılı olmak isteyen, hırslı bir müzisyendir. Bir akşam, çalıştığı barın çıkışında gelinlikçi vitrinindeki bir mankenle konuşmaya başlar. Mankene, mesleğinde başarılı olabilmek için gerekirse ruhunu şeytana bile satabileceğini söyler. İşte bu anda karşısında şeytanı bulur. Şeytan, tüm hünerlerini gösterir. Fatih'e eşlik etmesi için bir orkestra yaratır, gelinlikçi vitrinindeki mankene hayat verir. Bunların sonucunda şeytan, Fatih'in ruhunu satın alıp bir yumurtaya hapseder. Ne varki artık insanlar şeytanı aşmışlardır. Bir süre sonra Fatih düş kırıklığına uğrarken şeytan da sonunda insanlara yenik düşecektir.

Yönetmen: Atıf Yılmaz

Senaryo: Atıf Yılmaz, Ayşe Şasa, Halit Refiğ, Ümit Ünal

Oyuncular: Ayhan Sicimoğlu, Özkan Uğur, Yaprak Özdemiroğlu, Ali Poyrazoğlu, Mazhar Alanson

Filmin Türü: Fantastik, Komedi,

Orijinal Adı: Arkadaşım Şeytan

Yapımcı Firma: Odak Film

Yapım Yılı: 1988

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 90 dk.

YORUMLAR
500
Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız

Son Dakika Güncel Arkadaşım Şeytan Filmi - Son Dakika


Advertisement