Son Dakika Haberleri: Arkadaşını Öldüren Sanığa 16 Yıl Hapis Cezası

Arkadaşını Öldüren Sanığa 16 Yıl Hapis Cezası

5 gün önce

ÇORUM'da alacak meselesi nedeniyle tartıştığı arkadaşı Bektaş Kışla'yı (42) tabanca ile vurarak öldüren Muammer Uysal, 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Arkadaşını Öldüren Sanığa 16 Yıl Hapis Cezası, System.String[]
ÇORUM'da alacak meselesi nedeniyle tartıştığı arkadaşı Bektaş Kışla'yı (42) tabanca ile vurarak öldüren Muammer Uysal, 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 

Olay, geçen yıl mart ayında Yavruturna Mahallesi Esnafevler 6'ncı Sokak'ta meydana geldi. Bektaş Kışla ve arkadaşı Muammer Uysal arasında alacak meselesi yüzünden çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Uysal, üzerindeki tabancayı çıkarıp, Kışla'ya ateş etti. Bektaş Kışla, olay yerinde hayatını kaybetti. 

Gözaltına alınan Muammer Uysal, mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi. 

Çorum 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten öldürme' suçundan yargılanan Muammer Uysal, karar duruşmasında "Öldürme gibi bir kastım yoktu. Rahmetliyi önceden tanırdım ve severdim. Çok pişmanım" dedi.  Mahkeme, tutuklu sanığa cinayeti tahrik altında işlediğine kanaat getirerek, 16 yıl hapis cezası verdi.

- Çorum
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:49 Kaynak: DHAAsker Gecesinde Silahlı Kavga: 1 Kişi Yaralandı 20 Yaşındaki Dilan'ın Katil Zanlısından Kan Donduran Savunma! ABD'de Yapılan Bir Araştırma Sonucunda Kadınlar İçin Bir Köpekle Uyumanın Bir Erkekle Uyumaktan Daha İyi Olduğu Ortaya Çıktı Muğla'da Akşam Saatlerinde Korkutan Deprem!