Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2) - Son Dakika

Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2)

26.05.2018 19:26
Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2), System.String[]

GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİGaziantep İslahiye'de, arkadaşının tüfeğinin kazaen ateş alması sonucu hayatını kaybeden topçu er Adem Yıldız, memleketi olan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Çayır köyünde toprağa verildi.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Gaziantep İslahiye'de, arkadaşının tüfeğinin kazaen ateş alması sonucu hayatını kaybeden topçu er Adem Yıldız, memleketi olan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Çayır köyünde toprağa verildi.

Bekar olan Adem Yıldız'ın cenazesi Çayır köyüne getirilerek ikindide tören düzenlendi. Cenaze törenine Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Ak Parti Milletvekili Vural Kavuncu, Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Adem Yıldız'ın babası Ali Rıza Yıldız, annesi Habibe Yıldız, yakınları ile çok sayıda kişi katıldı. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Adem Yıldız'ın Türk Bayrağı'na sarılı tabutu omuzlara alınarak köy mezarlığına götürüldü. Yıldız, burada gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Tuna İŞLEYEN- TAVŞANLI,(Kütahya)/

Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2)
Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2)
Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2)
Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Arkadaşının Kazara Vurduğu Askerin Köyünde Yas (2) - Son Dakika


Son Dakika

Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi Kazada can verdi, dağıttığı gazetelerle cansız bedeni örtüldü Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış