Armada Teras, Yaz Sezonunu İncesaz Konseriyle Açıyor - Son Dakika
Armada Teras, Yaz Sezonunu İncesaz Konseriyle Açıyor

Armada Teras, Yaz Sezonunu İncesaz Konseriyle Açıyor

04.06.2014 13:57

"İncesaz" grubu 12 Haziran Perşembe akşamı, Armada Otel'in ve İstanbul'un en kıdemli Teras'ında bir konser veriyor.

1994'den beri İstanbul tarzı yaşamı sahiplenip koruyarak, yaşatan Armada Otel, 2014 yazına, İstanbul yaz akşamlarının vazgeçilmez buluşma noktası Armada Teras'ta verilecek "İncesaz" konseriyle giriyor. 12 Haziran 2014, Perşembe akşamı verilecek konser programı, 19.30'da Armada mutfağında hazırlanan ve geleneksel arabalardan sunulacak "İstanbul Sokak Lezzetleri" tadımı ile başlayacak. 21.00'deki konserden sonra "gece çorbası" ikramı ile İncesaz'lı Teras gecesi sona erecek.

Murat Aydemir, Derya Türkan ve Cengiz Onural tarafından 1996'da kurulan "İncesaz", bugüne kadar 8 albüm yayınladı ve "İkinci Bahar", "Ekmek Teknesi" gibi popüler tv dizilerinin müziklerini de yaptı. "İncesaz'ın ilk 7 albümünde Melihat Gülses, Dilek Türkan ve Cengiz Özkan solist olarak yer almıştı. Ezgi Köker ve Bora Ebeoğlu'nun yaptığı 8. Albüm; "Geçsin Günler"de 11 şarkı bulunuyor. Albümün besteleri Erol Sayan, Refik Fersan, Birol Yayla, Murat Aydemir ve Cengiz Onural imzasını taşıyor.

"İncesaz", özgün bestelerinin yanısıra geleneksel Türk müziğinden birçok eseri kendi üslûbunda yorumladı. Grup, yurtiçi ve yurtdışında konserlerine ve yeni albüm çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Armada Teras, Yaz Sezonunu İncesaz Konseriyle Açıyor - Son Dakika


Advertisement