Son Dakika Haberleri: Çıkan Yangından Kamyonetin Üzerine Atlayarak Kurtuldular! Can Pazarı Kameraya Yansıdı

Çıkan Yangından Kamyonetin Üzerine Atlayarak Kurtuldular! Can Pazarı Kameraya Yansıdı

2 ay önce

İstanbul'da bir gecekonduda çıkan yangında yükselen duman yan binayı etkisi altına aldı. İçeride mahsur kalan vatandaşlar, binaya yakınlaştırılan kamyonetin üstüne atlayarak canını kurtardı.

İstanbul Arnavutköy'de bir gecekonduda yangın çıktı. Yoğun duman yan binaya dolunca çok sayıda kişi mahsur kaldı. Mahsur kalanlar binaya yanaştırılan bir kamyonetin üstüne geçerek tahliye edildi. Dumandan etkilenen 2'si çocuk 6 kişi hastaneye kaldırıldı.

YANGININ NEDENİ HENÜZ BİLİNMİYOR

Arnavutköy'deki yangın saat 13.00 sıralarında çıktı. Abdullah Gül caddesi'ndeki bir gecekonduda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yoğun duman, yanda bulunan 4 katlı binaya doldu. Binadakiler büyük panik yaşadı.

KAMYONETİN ÜZERİNE ATLADILAR

Kadın ve çocukların aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyi kurtarmak için apartmanın yanına kamyonet yanaştırıldı. Apartmandakiler birinci katın penceresinden kamyonetin üzerine atladı. olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Dumandan etkilenen 2'si çocuk 6 kişi hastaneye kaldırıldı. Olay yerindeki çalışmalar devam ediyor.

Olay yerinden görüntüler;


YORUMLAR


Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması, Artık Ağır Kusur Sayılmayacak Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli '10 Years Challenge' Akımına Katıldı