Ormanda battaniyeye sarılı halde ölü bulunan kadının katili oğlu çıktı - Son Dakika

Ormanda battaniyeye sarılı halde ölü bulunan kadının katili oğlu çıktı

5 gün önce

Arnavutköy'de ormanda mantar toplamaya çıkan iki arkadaş tarafından battaniyeye sarılı ve toprağa gömülü halde bulunan kadının katil zanlısının oğlu olduğu ortaya çıktı.

Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün öğle saatlerinde devriye görevi yaparken iki kişi tarafından durduruldu. Polis aracını durduran gençler ormanda mantar toplarken kazılı bir alan gördüklerini, bu alanı inceleyince bir battaniye bulduklarını, battaniyeyi açınca kötü koku yayıldığını söyledi. Bunun üzerine gençlerin söylediği yere giden polisler, battaniyeye sarılı halde gömülmüş bir kadın cesedi buldu.

Ceset üzerinde yapılan incelemelerin ardından öldürülen kadının 40 yaşındaki Melahat İştir olduğu tespit edildi. İştir'in Esenler'de ikamet ettiği, daha önce iki evlilik yapıp ayrıldığı, iki eşinden de birer çocuğu olduğu öğrenildi.

KATİLİ OĞLU ÇIKTI

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde, katilin Melahat İşbir'in 20 yaşındaki oğlu Batuhan Ü. olduğu ortaya çıktı. Batuhan Ü.'nün arkadaşı Furkan S. de cesedi atmada kendisine yardımcı olduğu için gözaltına alındı.

KESERLE ÖLDÜRDÜ

Gözaltına alınarak emniyete götürülen katil zanlısı Batuhan Ü'nün ifadesinde, olay günü eve geldiğinde annesini tanımadığı bir erkekle gördüğünü, erkek şahısın gittikten sonra annesiyle tartışmaya başladığını söyledi. Batuhan Ü. ifadesinin devamında, tartışma sürerken annesinin başına keserle vurduğu ve annesinin bu darbeyle öldüğünü belirtti. Bunun üzerine arkadaşı Furkan S'yi çağırarak birlikte cesedi battaniyeye sarıp Arnavutköy'e götürüp gömdüğünü ifade etti.

Polisin, olayla ilgili incelemeleri sürerken, gözaltına alınan şahısların asayiş şube müdürlüğündeki işlemleri devam ediyor.

Ormanda battaniyeye sarılı halde ölü bulunan kadının katili oğlu çıktı
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 03:46 Kaynak: İHA

YORUMLAR (26)
  • çarşambalı: ÜLKE her gecen gün daha kötüye gidiyo şimdi sorsan polıkatıcalara avrupa bizi kıskanıyo niye çünkü türkiye süriyelilerle afkanistanlılarla doldu taşdıı malesef hala gelmeyede devam ediyolar bakalımm sonumuz ne olacak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Saçmalamayın: İş güç enflasyon hepsi yalan.Artık çocuklarımızı allah korkusu olmadan rahat yetiştiriyoruz.Saygı yok çıkar çok para para para her evde konusulan tek şey para çıkar dünyası olmuş dünya.Eskiden cocuk allah 1 peygamberimiz Hz.Muhammed s.a.v) diye öğretilirdi şimdi herşeyimizi kaybettik artık anaya babaya saygı felan kalmadı imana yüklenmeliyiz ki bu olaylar azalsın. Cevap Yaz 28 1 Yayından Kaldır
  • Şimdinin çocukları: Senin neslinin çocukları hani din imanla yetişen neslin çocukları 4 9 Yayından Kaldır
  • GBC: Seni allahın belası iğrenç yaratık ne malum kadının ahlaksızlık yaptığı? nedir bu senin gibi durgun zekalılardan çektiğimiz? defol git ulan bu ülkeden! 18 31 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Birlikte eğlendikleri kadınları bacaklarından vuran saldırganlar kaçtı
Modern aşk masalı nasıl mutluluk mücadelesine dönüştü? Meghan ve Harry'nin yolu... 90 yaşında kursa yazıldı, öğretmen oldu Gasp ettikleri 10 bin lira ile alem yapıp saç boyattılar

Son Dakika Haberleri