Son Dakika Haberleri: Aroma Motosiklet Yarış Takımı Sezona Damgasını Vurdu...

Aroma Motosiklet Yarış Takımı Sezona Damgasını Vurdu...

11 yıl önce

Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda Yarışan Aroma Yarış Takımı Üçüncü Oldu. Takımın Tecrübeli Pilotu Tolga Uprak, Sırbistan'daki Son Yarışı Üçüncülükle Bitirdi.

Aroma Motosiklet Yarış Takımı Sezona Damgasını Vurdu..., System.String[]
Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda yarışan Aroma Yarış Takımı üçüncü oldu. Takımın tecrübeli pilotu Tolga Uprak, Sırbistan'daki son yarışı üçüncülükle bitirdi.

Genel puan sıralamasında da üçüncü olan Aroma Motosiklet Yarış Takımı, Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nı başarı ile tamamladı.

Eray Ürkmez yönetimindeki Aroma Yarış Takımı, profesyonel pilotlarıyla yarıştığı Türkiye Pist Şampiyonası'nda da başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. İzmit' de yapılan sezonun beşinci yarışında, takımın A kategorisi 1000 CC'de yarışan pilotu Burak Albayrak ve 600 cc de yarışan Murat Düvenci ikincilik aldılar.

Doğu Avrupa Pist Şampiyonasında ilk sezonda güçlü rakiplerini geride bırakarak böyle bir başarıya ulaşan Aroma Yarış Takımı ileriki yıllarda başarısını daha da yukarılara taşımaya devam edecek.

Aroma'nın, 2006 yılında kurduğu Aroma Motosiklet Yarış Takımı'nın yanı sıra 2007 yılında kurduğu Aroma Off-Road Takımı da bulunuyor. Ayrıca Aroma, 2008 yılında başlattığı Türkiye Bayanlar ve Erkekler Voleybol Ligleri ile Erkek Voleybol Milli Takımı'nın ana sponsorluğunu 2008-2009 sezonunda da devam ettiriyor.

(CİHAN)Münbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi ABD'li Üst Düzey Yetkili: ABD'de Halkbank'a Açılmış Dava Yok

Ünlü İş Adamı Ali Rıza Gültekin, Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti