Artık Yeni Yüzüyle Yıllara Meydan Okuyacak - Son Dakika

Artık Yeni Yüzüyle Yıllara Meydan Okuyacak

26.11.2012 10:13
Artık Yeni Yüzüyle Yıllara Meydan Okuyacak, System.String[]

İlimiz Aşıklar Caddesi Büyük Park, yürüyüş yolu ve kaldırımların fen işleri ekiplerimizce yeni yüzüne kavuşturulmak üzere yıkımına başlandı.

Yaz aylarında yaşanan yoğunluk nedeni ile bir süredir ertelenen çalışma yeni rekreasyon alanlarını, yürüyüş yollarını ve kaldırımları barındırırken Belediye Başkanı Sayın Baki Ergül yaptığı açıklamada '' yıllara meydan okuyan ve artık ihtiyaca cevap vermeyen, ilimize gelen misafirlerimizi oldukça yoğun bir şekilde ağırladığımız, yoğun bir şekilde şikayet aldığımız büyük park, rekrasyon alanları, yürüyüş yolları ve kaldırımları yapacağımız çalışmalar ile artık yeni yüzü ile yıllara meydan okuyacak. Uzun zamandır yapmış olduğumuz malzeme araştırmasında nihayet sonuca vardık.'' dedi.

Bugüne kadar su isale hatları, kanalizasyon, yağmur hatları gibi önemli alt yapı sorunlarının çözümü için uğraşlar verdiklerini belirten Sayın Ergül '' 9 km sıcak asfalt, 11 km sati kaplama asfalt, atatürk anıtı çevre düzenlemeleri, 40.000 metrekare parke yol yapımı ve birçok üst yapının devamı olan büyük park ve rekreasyon alanlarınıda yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Şimdiden tüm sinoplulara hayırlı olsun.'' açıklamasında bulundu.

Artık Yeni Yüzüyle Yıllara Meydan Okuyacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Artık Yeni Yüzüyle Yıllara Meydan Okuyacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı