Artvin'de Ramazan Etkinlikleri - Son Dakika

Artvin'de Ramazan Etkinlikleri

3 yıl önce

Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi tiyatro ekibi tarafından, ramazan ayı etkinlikleri kapsamında karagöz-hacivat, orta oyunu ve müzikal oyunlar sahnelendi.

Artvin'de Ramazan Etkinlikleri, System.String[]

Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi tiyatro ekibi tarafından, ramazan ayı etkinlikleri kapsamında karagöz-hacivat, orta oyunu ve müzikal oyunlar sahnelendi.


Çoruh Park Amfi Tiyatro Alanında düzenlenen etkinlikte sahnelenen hacivat-karagöz, meddah ve orta oyunu vatandaşlar ve çocuklar tarafından beğeniyle karşılandı.


Etkinlikte konuşan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, belediyeciliğin sadece su, kanalizasyon, alt yapı ve çöpten ibaret olmadığını belirterek, "Doğumdan ölüme insanların o şehirde yaşayan herkesin sporuyla, sanatıyla, kültürüyle, sosyal faaliyetleriyle her anını doldurabilmektir." dedi.


Ramazan etkinliklerine ilginin her geçen gün arttığını aktaran Kocatepe, "Bir kültür kenti Artvin inşallah kültürde sanatta da emin adımlarla yoluna devam edecek. Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Topluluğu hep bu sahnelerde olur diye ümit ediyorum. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum." ifadelerini kullandı.


Etkinliğe, İl Milli Eğitim İl Müdürü Abdülcelil Kahveci, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 14.06.2017 01:51 Kaynak: AASon Dakika

2 ay önce yakalanan PKK'lı terörist Semra Tuncer, uzman çavuşun aracında yakalanmış
Stilist Eliz Sakuçoğlu, sevgilisiyle arabada öpüşürken görüntülendi Beyaz Saray'dan Türk gazetecilere ambargo! Basın toplantısına alınmadılar

Son Dakika Haberleri