Artvin'de, Yabancı Uyruklu 16 Kadın Sınır Dışı Edildi - Son Dakika

Artvin'de, Yabancı Uyruklu 16 Kadın Sınır Dışı Edildi

13.01.2012 10:10
Artvin'de, Yabancı Uyruklu 16 Kadın Sınır Dışı Edildi, System.String[]

Artvin'de yabancı uyruklu 16 kadının sınır dışı edildiği bildirildi.

Artvin'de yabancı uyruklu 16 kadının sınır dışı edildiği bildirildi.

Artvin Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü'nün fuhuşla mücadele faaliyetleri kapsamında Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 07-08 Ocak tarihleri arasında umuma açık yerlerde denetleme yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, denetim sonunda 7 yabancı uyruklu kadının Pasaport Kanununa muhalefetten, 5 yabancı uyruklu kadının ise Genel ahlak ve kamu sağlığını tehdit eden yabancılar olduklarının tespit edildiği ve toplam 12 yabancı uyruklu kadın hakkında sınır dışı işlemi uygulandığı ifade edildi.

Şavşat İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince 09 Ocak tarihinde ise umuma açık yerlerin denetlenmesi kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde 4 yabancı uyruklu kadının Pasaport Kanununa muhalefet ettikleri gerekçesiyle haklarında sınır dışı işlemi uygulandığı da vurgulandı.

- ARTVİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Artvin'de, Yabancı Uyruklu 16 Kadın Sınır Dışı Edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi