Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu'nun Badminton Başarısı - Son Dakika

Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu'nun Badminton Başarısı

19.01.2012 15:40
Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu'nun Badminton Başarısı, System.String[]

Suşehri Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu, badminton yarışmasında il üçüncüsü oldu.

Suşehri Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu, badminton yarışmasında il üçüncüsü oldu.

Okul Müdürü Osman Yılmaz, yaptığı açıklamada, taşımalı eğitim veren okullarının 2006-2007 yıllarında Sivas'ta düzenlenen masa tenisi yarışmalarında il üçüncüsü olduğunu söyledi.

Bu başarının mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Yılmaz, okulun kültürel faaliyetlerdeki başarılarının artması için okul öğretmenleri ile birlikte ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Yılmaz, "Öncelikli tek amacımız eğitimdeki başarıdır. Bu başarılar ile birlikte kültürel başarılarımızda artırmak ana hedeflerimizdir. Badminton yarışmasında il üçüncüsü olmanın mutluluğunu öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte yaşıyoruz. Taşımalı eğitim okulu olduğumuz için şu anda bu başarıyı yakalayan öğrencilerimiz yanımızda yoklar. İnşallah ikinci dönem bu öğrencilerimizi de başarılarından dolayı ödüllendireceğiz" dedi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aşağı Sarıca İlköğretim Okulu'nun Badminton Başarısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim İstanbul'da vatandaşlar 19.23'te hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı