Son Dakika Haberleri: Asamoah Gyan'dan Açıklama "Kasıtlı Olarak Asılsız Haberler Yapılıyor"

Asamoah Gyan'dan Açıklama "Kasıtlı Olarak Asılsız Haberler Yapılıyor"

5 ay önce

Kayserispor'un Ganalı Yıldızı Asamoah Gyan, Menajeri Gökhan Altıntaş vasıtası ile bir açıklama yaparak, son günlerde bazı yayın organlarında kendisi hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

Asamoah Gyan'dan Açıklama
Kayserispor'un Ganalı Yıldızı Asamoah Gyan, Menajeri Gökhan Altıntaş vasıtası ile bir açıklama yaparak, son günlerde bazı yayın organlarında kendisi hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

Asamoah Gyan'ın menajeri Gökhan Altıntaş'ın sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklama şu şekildi: "Kamuoyuna önemle duyurulur; Oyuncumuz Asamoah Gyan ile alakalı bir kaç gündür gerek ulusal gerekse dünya basınında çıkan bir takım haberler sebebiyle açıklama yapmak gereği hasıl olmuştur.

Bu vesile ile oyuncumuz Asamoah Gyan ile yaptığım görüşme neticesinde benimle paylaştıkları şu şekildedir: " Afrika'daki popülaritem ve mal varlığım sebebiyle bazı kötü niyetli insanlar benim üzerimden prim yapmaya çalışmaktadır. Ailevi durumlarımın anlatılanla hiçbir alakası yoktur. Her ailede olabileceği gibi bir takım sorunlar olabilir ancak çıkan haberlerin bununla bir ilgisi yoktur bu tarz haberleri kimlerin yaptırdığı konusunda da fikir sahibi olmama rağmen şu anda isimlerini açıklamak istemiyorum ancak zamanı geldiğinde kamuoyu ile bu şahısları da paylaşacağım. Şu an yanımda 300 den fazla insan çalışıyor ve hepsinin hakkını fazlasıyla veriyorum. Diğer yardım ve benzeri durumlarım tanrı ile benim aramda gizli kalacaktır. Şu anda Kayserispor'da Hikmet Karaman'ın gelmesi ile yeni bir başlangıç yaptım ve ikinci yarının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Tek düşündüğüm futbol ve Kayserispor. Hazırlıklarıma aralıksız devam ederken bu tarz haberlere ben ve menajerim haricinde hiçbir açıklamaya itibar etmemenizi istiyorum"

Oyuncumuz Asamoah Gyan'ında Belirttiği üzere şahsım ve oyuncumuzun haricinde hiçbir habere itibar etmemenizi rica eder saygılar sunarım." - KAYSERİ
Haber Yayın Tarihi : 28.12.2018 03:36 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Tarlasını Sürerken 5 Bin Yıllık Tarihi Eserler Buldu, "Tutuklanırım" Korkusuyla Müze Müdürüne Koştu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi Özcan Deniz'in Yıllar Önce Gusül Abdesti Alma Görüntüsü Sosyal Medyayı Salladı