AŞÇILIK EĞİTİMİ ALAN KIVANÇ TATLITUĞ ELMALI TURTA YAPTI - Son Dakika

AŞÇILIK EĞİTİMİ ALAN KIVANÇ TATLITUĞ ELMALI TURTA YAPTI

05.02.2022 16:16

AŞÇILIK eğitimi almaya başlayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, elmalı turta yaptığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

AŞÇILIK eğitimi almaya başlayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, elmalı turta yaptığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşım ilgi gördü.

Başak Dizer ile mutlu bir evliliği olan ve baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir süredir aşçılık eğitimi almaya başladı. Elmalı turta yapan Tatlıtuğ, bu anları videoya çektirdi. Tatlıtuğ, videoyu sosyal medya hesabından "Apfelstrudel (Elmalı Strudel) Profesyonel aşçılık eğitiminde bana çok değerli bilgiler öğreten tüm şeflerime teşekkür ederim." notuyla paylaştı. Paylaşım yoğun ilgi gördü. İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan Başak Dizer paylaşımın altına "Şekerci mi baban senin" yorumu yaptı.

YORUMLAR
500
Akşener'in Dinlediği Genç Sağlık Çalışanı: 'Ben Bu Ülkeyi Terk Etmek İstemiyorum. Giderlerse Gitsinler Denecek Olan İnsanlar, Gerçekten Biz Değiliz' Akşener'in Dinlediği Genç Sağlık Çalışanı: 'Ben Bu Ülkeyi Terk Etmek İstemiyorum. Giderlerse Gitsinler Denecek Olan İnsanlar, Gerçekten Biz Değiliz' Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Çorum Valisi Mustafa Çiftçi'nin Kovid-19 testi pozitif çıktı Çorum Valisi Mustafa Çiftçi'nin Kovid-19 testi pozitif çıktı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AŞÇILIK EĞİTİMİ ALAN KIVANÇ TATLITUĞ ELMALI TURTA YAPTI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement