Asgd Adana Şubesi Koşusunu "Alaram" Kazandı - Son Dakika

Asgd Adana Şubesi Koşusunu "Alaram" Kazandı

29.02.2016 12:37
Asgd Adana Şubesi Koşusunu

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Adana Şubesi adına düzenlenen koşuyu Sevgi Tosunoğlu’nun "Alaram" isimli atı, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Adana Şubesi adına düzenlenen koşuyu Sevgi Tosunoğlu'nun "Alaram" isimli atı, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı.

28 Şubat Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu'nda kum pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda, 4 yaşlı 11 Arap kısrağı yarışa katıldı. Birincilik ikramiyesi 48.000 lira olan koşunun ikincisi Bindalıngülü olurken, Aşk ve Gül, üçüncü, Dilber Gülü de dördüncü oldu.

Kazanan Alaram için koşunun bitiriş derecesi 1.39.26 olurken, farklar 1 boy, 3 boy, 2 boy şeklinde oluştu.

Koşu sonrası düzenlenen kupa töreninde, koşuyu kazanan atın sahibine vekaleten Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır'a Atatürk büstlü kupasını, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Şube Başkanı Arif Basri Baş verdi. Baş, "ASGD Adana Şubesi Koşusu bu yıl üçüncü kez yapıldı. Bize bu imkanı sağlayan TJK Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine, gösterdikleri ilgi nedeniyle Adana Hipodromu Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyoruz. Kazanan atın sahibini ve emeği geçenlerini de kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Kupa törenine ASGD Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi İsmail Başkan, Mali Sekreter Özcan Aladağ, üyeler D. Ali Başkan ile Mehmet Varan da katıldı. - ADANA

Asgd Adana Şubesi Koşusunu Alaram Kazandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Asgd Adana Şubesi Koşusunu 'Alaram' Kazandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı