Asi Güzel! - Son Dakika

Asi Güzel!

27.08.2008 12:50
Asi Güzel!, System.String[]

Asi Dizisinin Başrol Oyuncusu Tuba Büyüküstün'ün Adını Son Günlerde Daha Çok Duyuyoruz. Ünlü Bir Mücevher Firmasının Marka Yüzü Olması İçin 1.6 Milyon Dolarlık Teklif Alan Oyuncunun Güelliği İse Dillere Destan. Peki Bu Güzelliğin Ardındaki Sır Ne Dersiniz? Haftasonu Bu Sırrı Açıkladı.

ASİ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN ADINI SON GÜNLERDE DAHA ÇOK DUYUYORUZ. ÜNLÜ BİR MÜCEVHER FİRMASININ MARKA YÜZÜ OLMASI İÇİN 1.6 MİLYON DOLARLIK TEKLİF ALAN OYUNCUNUN GÜELLİĞİ İSE DİLLERE DESTAN. PEKİ BU GÜZELLİĞİN ARDINDAKİ SIR NE DERSİNİZ? HAFTASONU BU SIRRI AÇIKLADI.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Asi Güzel! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı