Aşı karşıtlığı neden artıyor, halk sağlığı tehlikede mi? - Son Dakika

Aşı karşıtlığı neden artıyor, halk sağlığı tehlikede mi?

05.12.2019 09:47

Nevşin Mengü ile Bire Bir programına katılan Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Önder Ergönül son dönemde artan aşı karşıtlığını değerlendirdi.

Nevşin Mengü ile Bire Bir programına katılan Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Önder Ergönül son dönemde artan aşı karşıtlığını değerlendirdi. Böyle giderse salgın riskinin artacağını ve halk sağlığının tehlikeye gireceğini savunan Ergönül, Sağlık Bakanlığı'nı aşının zorunlu kılınması seçeneğini değerlendirmeye çağırdı.

YORUMLAR
500
Ali Erbaş: Çocukları söz ve hareketlerinizle incitmemenizi rica ediyorum (2) Ali Erbaş: Çocukları söz ve hareketlerinizle incitmemenizi rica ediyorum (2) Son dakika... NATO, yüksek hazırlıklı kuvvetin asker sayısını 300 binin üzerine çıkaracak Son dakika... NATO, yüksek hazırlıklı kuvvetin asker sayısını 300 binin üzerine çıkaracak Son dakika haber... NATO, yüksek hazırlıklı kuvvetin asker sayısını 300 binin üzerine çıkaracak Son dakika haber... NATO, yüksek hazırlıklı kuvvetin asker sayısını 300 binin üzerine çıkaracak
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Güncel Aşı karşıtlığı neden artıyor, halk sağlığı tehlikede mi? - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement