Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları - Son Dakika

Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları

18.01.2012 16:56
Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları, System.String[]

Antakya Belediyesi, Asi Nehri kenarı 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme projesi kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Antakya Belediyesi, Asi Nehri kenarı 2. etap peyzaj ve çevre düzenleme projesi kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye ekipleri, 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında, İnönü Caddesi çevresindeki bölgelerde çalışmalarını tamamlamış durumda. Asi Nehri kenarında gerçekleştirilen peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarının Mehmet Yeloğlu köprüsüne kadar devam edeceği belirtildi.

Birçok bölgede tamamlanan Asi Nehri 2. etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında belediye ekipleri köprübaşı çevresindeki bölgelerde çevre düzenleme faaliyetlerine devam ediyor. Yürütülen çalışmalarda mevcut eski kaldırımlar ve kenar korkuluklar sökülüyor. Ekipler, sökme işleminin ardından kaldırımlara andezit taş kaplaması döşeyecek, kenar korkuluklarını ise ferforje dekoratif işlenmiş demirle kaplayacak. Köprübaşında yürütülen çalışmanın hava şartlarının da el vermesi durumunda iki haftalık bir sürede tamamlanması hedefleniyor.

İnönü Caddesi bölümü tamamlanan ve müze önünden Mehmet Yeloğlu köprüsüne kadar uzanan Asi Nehri 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarının ise bütünüyle Şubat ayı sonlarında tamamlanacağı belirtildi. - HATAY

Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları
Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları
Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Asi Nehri Peyzaj ve Çevre Düzenleme Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar