"Asi'nin Kızları Okuldan Hayata" Projesi - Son Dakika

"Asi'nin Kızları Okuldan Hayata" Projesi

19.01.2012 15:41

Hatay Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİD) Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) koordinasyonunda yürüttüğü "Asi'nin Kızları Okuldan Hayata" projesinin başladığı bildirildi.

Hatay Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİD) Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) koordinasyonunda yürüttüğü "Asi'nin Kızları Okuldan Hayata" projesinin başladığı bildirildi.

KAGİD'den yapılan yazılı açıklamada, proje kapsamında dernek üyeleriyle projede yer alan Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Meslek Lisesi öğrencilerinin bir araya geldiği kaydedildi.

Proje kapsamında kız meslek lisesinde öğrenim gören, okul idaresince belirlenmiş 120 öğrencinin hayata hazırlanmasının sağlanacağının ifade edildiği açıklamada, bu kapsamda sinema, tiyatro etkinlikleriyle kitap okuma kampanyası gibi kültürel aktivitelerin yapılacağı belirtildi.

Öğrencilere, aile içi iletişim, girişimcilik, liderlik gibi konularda da seminer verileceği ve projenin 9 ay süreceği bildirildi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Asi'nin Kızları Okuldan Hayata' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erkan Petekkaya'nın Alzheimer hastalığıyla mücadele eden annesi hayatını kaybetti İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici