Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi - Son Dakika

Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi

30.12.2016 13:43
Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi, System.String[]

Yönetmen Bilal Babaoğlu'nun Aşık Veysel'in hayatından esinlendiği "Aşık" filmi vizyona girdi.

"AŞIK" İZLEYİCİSİNE KAVUŞUYOR! Hüzünlü bir aşk hikayesini konu edinen filmin başrollerini Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel'in torunu oyuncu Yeliz Şatıroğlu üstleniyor.

Senaryo ve çekim aşamasıyla birlikte yolculuğu iki yılından fazla süren Aşık, "Uzun İnce Yol" izleyicileriyle buluşuyor. Aşka Sürgün, Asi, Genco, Kasaba gibi unutulmaz televizyon dizilerinin senaristlerinden olan ve ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Bilal Babaoğlu,"Veysel'i, Aşık Veysel yapan" karşılıksız aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Başrollerini ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel'in torunu oyuncu Yeliz Şatıroğlu'nun üstlendiği Aşık'ta Uğur Aslan, Hülya Şen, Ahmet Bilgin, Faruk Karaçay gibi usta oyuncular da rol alıyor.

Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü Rus model, morga girip koronavirüsten ölenlerin görüntülerini paylaştı Boran Kuzum ve Miray Daner'in Saygı dizisindeki küvet sahnesi gündeme bomba gibi düştü Son Dakika: Türkiye, evinde Rusya'yı 3-2 mağlup etti Selçuk Özdağ: Gelecek Partisi'nin oy oranı yüzde 5-8 arasında Duygu sömürüsü yapanlara tepki: Azerbaycanlıları 30 yıl önce kovduğunuzda hiç mi vicdanınız sızlamadı? 24 gündür aranan genç, ağaca asılı halde bulundu Çocukların çekiçli cinayetinin altından bilgisayar oyunu kavgası çıktı Koronavirüs aşısının mucidi Şahin: Hayat gelecek kış itibariyle normale dönecek