Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi - Son Dakika

Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi

30.12.2016 13:43
Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi, System.String[]

Yönetmen Bilal Babaoğlu'nun Aşık Veysel'in hayatından esinlendiği "Aşık" filmi vizyona girdi.

"AŞIK" İZLEYİCİSİNE KAVUŞUYOR! Hüzünlü bir aşk hikayesini konu edinen filmin başrollerini Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel'in torunu oyuncu Yeliz Şatıroğlu üstleniyor.

Senaryo ve çekim aşamasıyla birlikte yolculuğu iki yılından fazla süren Aşık, "Uzun İnce Yol" izleyicileriyle buluşuyor. Aşka Sürgün, Asi, Genco, Kasaba gibi unutulmaz televizyon dizilerinin senaristlerinden olan ve ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Bilal Babaoğlu,"Veysel'i, Aşık Veysel yapan" karşılıksız aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Başrollerini ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel'in torunu oyuncu Yeliz Şatıroğlu'nun üstlendiği Aşık'ta Uğur Aslan, Hülya Şen, Ahmet Bilgin, Faruk Karaçay gibi usta oyuncular da rol alıyor.

Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aşık Veysel biyografisi değil, kurmaca bir aşk hikayesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz