Son Dakika Haberleri: Asistan Kızı Rahatsız Eden Mehmet Ali Erbil, Türk Malı'ndan Kovuldu

Asistan Kızı Rahatsız Eden Mehmet Ali Erbil, Türk Malı'ndan Kovuldu

7 gün önce

Çekimler sırasında bir asistan kıza sürekli mesaj attığı öne sürülen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara dönen Türk Malı dizisinden kovuldu. Erbil'in yerine Hamdi Alkan getirildi.

Türk televizyonunun ve sinemasının önemli isimlerinden  Mehmet Ali Erbil'in yeniden ekranlara dönen  Türk Malı dizisinden kovulduğu iddia edildi.  Erbil'in yerine gelen isimse  Hamdi Alkan oldu.  Erbil'in kovulma nedeniyse, çekimler sırasında dizide çalışan bir asistan kıza sürekli olarak mesaj atması.

ASİSTAN KIZDAN KARŞILIK ALAMADI

Uçankuş'ta yer alan habere göre,  Mehmet Ali Erbil çekimler sırasında bir asistan kıza sürekli mesaj atmaya başladı. Ancak bu mesajlarına bir türlü karşılık alamadı.

"Asistan Kızı Rahatsız Ettiği İçin Türk Malı'ndan Kovuldu" İddialarına Mali'den Cevap!
Mehmet Ali Erbil'in Türk Malı Dizisinden Kovulduğu Kesinleşti

"BU KIZI İŞTEN KOVUN"

Kulislerde dolaşan iddiaya göre bu duruma bozulan  Mehmet Ali Erbil dizi yöneticilerine gidip "Bu kızı işten kovun" diye tutturdu. Ancak  Mehmet Ali Erbil'in bu çıkışı ters tepti ve yapım şirketi bunu yapamayacaklarını söyledi.

ERBİL'İN İŞİNE SON VERDİLER

Bunun üzerine kesin bir tavır koyan Süreç Film yöneticileri  Star Tv yönetimini arayarak durumu aktardılar. Oradan da onay gelince Süreç Film apar topar  Mehmet Ali Erbil'in işine son verdi. Hatta, yine aynı kanalda yayınlanan Çarkıfelek'in de yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.


Mehmet Ali Erbil'in Otel Çıkışı Yakalandığı Genç Sevgilisi Hamile Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir?
Tamer Karadağlı: Erdoğan'dan Etkileniyorum Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor