Aşk Adası'nın hamile olan eski yarışmacısı Jessica Rose, banyoda çıplak poz verdi - Son Dakika

Aşk Adası'nın hamile olan eski yarışmacısı Jessica Rose, banyoda çıplak poz verdi

06.08.2019 16:09

Yurt dışında yayınlanan Aşk Adası programının eski yarışmacısı aktris Jessica Rose, banyoda çıplak hamilelik pozu verdi. Rose, bu pozu da sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Yaşanan cinsel ilişki görüntüleriyle sık sık gündeme gelen Aşka Adası programının eski yarışmacısı Yeni Zelandalı Amerika doğumlu aktris Jessica Rose, banyoda hamile bir şekilde çektiği çıplak fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

DEMİ MOORE'NİN POZUNA ÖZENDİ

Jessica, Demi Moore'nin 1991 yılında hamileyken Vanity Fair dergisinin kapak fotoğrafı için verdiği pozdan ilham aldı.

ÇIPLAK POZ VERDİ

Jessica, Demi Moore gibi şişkin karnını bir eli ile tutarken diğer eli ile göğüslerini kapatarak poz verdi. Sosyal medya kullanıcıları, geçtiğimiz Ekim ayında nişanlanan Jessica'nın makyajsız fotoğrafını beğeni yağmuruna tuttular.

Aşk Adası'nın hamile olan eski yarışmacısı Jessica Rose, banyoda çıplak poz verdi

Son Dakika Magazin Aşk Adası'nın hamile olan eski yarışmacısı Jessica Rose, banyoda çıplak poz verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

EURO 2020'ye katılma hakkı kazanan Kuzey Makedonya'da Pandev ve Eljif Elmas gözyaşlarını tutamadı Güne düşüşle başlayan dolar 7,66 lira seviyesinde işlem görüyor Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor Yargıtay, sebepsiz yere eşiyle cinsel ilişkiye girmeyen kocayı "tam kusurlu" buldu Handan Selçuk, hayatını kaybeden Timur Selçuk'un vasiyetini açıkladı: Anma töreni yapmamızı istemedi İzmir'i vuran deprem sonrası uzmanlar o bölgeyi işaret etti: Katil fay, tüm Marmara'yı etkileyecek Spiker sigara yasağından bahsederken ekrana getirilen adamın bali çektiği görüldü Ermenistan'daki Paşinyan karşıtı protestolar 3'üncü gününe girdi! Ülkede iç savaş an meselesi