"Aşk Kaç Beden Giyer?" - Son Dakika

"Aşk Kaç Beden Giyer?"

15.03.2013 11:24

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin yeni bölümü 18 Mart Pazartesi 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de yayınlanıyor.

Dizinin bu bölümünde İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever kamera karşısına geçiyor. Dizinin tekrarı 21 Mart Perşembe günü 22.30'da Max Smart ve Max Smart HD'de yayınlıyor.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında Mart ayı boyunca, 11 Mart tarihi itibariyle Pazartesi günleri yeni bölümleri ile, Perşembe günleri tekrar bölümleri ile 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer? "in 18 Mart Pazartesi 22.30'da ekranlara gelen yeni bölümünde İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever konuk oyuncu olarak birlikte kamera karşısına geçiyor. İki eltiyi canlandıran İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever'in çekişmesi, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Bir önceki bölümünde kahve falının belirlediği hayatlar normale döner, Tarık ve Tayyar Seda'yı etkilemek için uğraşır. Umut ise Maya'nın gözünde iyi bir baba görüntüsü çizmek için çabalar. Tarık, Tayyar ve Umut her zamanki gibi işleri ellerine yüzlerine bulaştırır. Bu olanların yanında eltiler de çekişecektir.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

 Aşk Kaç Beden Giyer?

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Aşk Kaç Beden Giyer?' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi İbo Show'un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı