"Aşk Kaç Beden Giyer?"de Sadakat Sınavı Var - Son Dakika

"Aşk Kaç Beden Giyer?"de Sadakat Sınavı Var

12.02.2013 17:51

Sevgililer Günü'nde "Aşk Kaç Beden Giyer'le" tüm ilişkilerin vazgeçilmezi "Sadakat Testi"ne var mısınız?

"Sevdiğin takımın golü mü, Sevgilinin gönlü mü? 14 Şubat Sevgililer Günü'nde "Aşk Kaç Beden Giyer'le" tüm ilişkilerin vazgeçilmezi "Sadakat Testi"ne var mısınız?

Genç ve modern insanın şehir yaşamı içinde yaşadıklarını eğlenceli bir dille anlatan "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, ilgiyle izlenen yeni bölümleri ile devam ediyor."Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 32. Bölümü 14 Şubat Perşembe 22:30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de dizi severlerle buluşacak."

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezon bölümleriyle D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer?" 14 Şubat Perşembe, 22.30'da izleyicilerle buluşacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 32. bölümünde Seda ve Barbi, Tarık'ın sadakatini test etmek için küçük bir oyun planlayacak. Güzel bir kız Pıtırcık Kafeye gelecek ve Tarık'ı baştan çıkaracak. Tarık eğer sadakat sınavından yüksek not alırsa, aşk stajını başarıyla tamamlayacak. Ama yapılan plan sarpa saracak ve kabak yine Umut'un başında patlayacak.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

Yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla da ekranlara hızlı bir dönüş yapan "Aşk Kaç Beden Giyer?" yepyeni bölümleriyle her hafta, D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD kalitesiyle Max Smart HD'de dizi severlerle buluşuyor.

32.Bölüm Özet

Seda ve Barbi, Tarık'ın sadakatini test etmek için küçük bir oyun planlar. Güzel bir kız Pıtırcık Kafeye gelecek ve Tarık'ı baştan çıkaracak. Tarık eğer sadakat sınavından yüksek not alırsa, aşk stajını başarıyla tamamlayacak. Ama yapılan plan sarpa sarar ve kabak yine Umut'un başında patlar.

Künye

Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Serdar Oğuz

Oyuncular: Koray Erkök, Gözde Çetiner, Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu

 Aşk Kaç Beden Giyer? de Sadakat Sınavı Var

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Aşk Kaç Beden Giyer?'de Sadakat Sınavı Var - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın Şenol Güneş'ten Yiğit Bulut'a olay gönderme: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor Alkol tanıtımı yapan Şef Somer Sivrioğlu'na tepki yağdı Otomobilin bagajını açmak için araçtan indi, hızla gelen tırın altında metrelerce sürüklendi Son dakika! Libya'ya yardım götüren Doğu Akdeniz'deki Türk gemisinde, uluslararası hukuka aykırı bir şekilde saatlerce arama yapıldı Taksici, aracında unutulan 2 milyon 800 bin TL'yi yabancı uyruklu sahibine teslim etti Sosyal medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı "Sayılar düşmezse yeni yasaklar gelecek" diyen Bakan Koca, masadaki üç alternatifi sıraladı