'AŞK Kaç Beden Giyer?'in Konuğu Seray Sever - Son Dakika

'AŞK Kaç Beden Giyer?'in Konuğu Seray Sever

07.05.2013 15:37
'AŞK Kaç Beden Giyer?'in Konuğu Seray Sever, System.String[]

İzleyicilerini her pazartesi ve perşembe kahkahaya doyuran dizi 'Aşk Kaç Beden Giyer?' tüm eğlencesiyle devam ediyor.

GÖZÜ DÖNEN LEYLA KARŞISINDA ERKEK MİLLETİ AZAPTA!

Şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen dizinin 52. bölümü, 9 Mayıs Perşembe saat 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart'ta, 'Aşk Kaç Beden Giyer?' şehrin, kadınların ve erkeklerin eğlenceli hikayesine devam ediyor. Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği dizi, D-Smart izleyicilerinin pazartesi ve perşembe gecesi keyfi olmaya devam ediyor. 'Aşk Kaç Beden Giyer?'in yeni bölümü 9 Mayıs Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyicilerle buluşacak.

Seray Sever 52. bölümde de 'Aşk Kaç Beden Giyer?' izleyicileriyle!

Televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı, dizinin yapımcılarından da olan Seray Sever, 52. bölümde de konuk olarak diziye renk katacak.

İnsan 1 erkek yüzünden yeryüzündeki diğer 3.5 milyar erkekten nefret eder mi? Apartman apartman olalı böyle Leyla görmedi! Herkesin gözü onda, onun gözü psikopat kocasında! Süper dul Kızıl Leyla! Ama Leyla'nın ezeli ve ebedi fedaisi Tayyar, kafadarı Kerim'i de yanına alarak "Her türden belalı koca itinayla paketlenir" anlayışıyla hizmetlerine başlar. Fakat Tayyar ve Kerim'in elinin değdiği her iş gibi, bu iş de gibi sarpa saracaktır.

'AŞK Kaç Beden Giyer?'in Konuğu Seray Sever

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'AŞK Kaç Beden Giyer?'in Konuğu Seray Sever - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın Şenol Güneş'ten Yiğit Bulut'a olay gönderme: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor Alkol tanıtımı yapan Şef Somer Sivrioğlu'na tepki yağdı Otomobilin bagajını açmak için araçtan indi, hızla gelen tırın altında metrelerce sürüklendi Son dakika! Libya'ya yardım götüren Doğu Akdeniz'deki Türk gemisinde, uluslararası hukuka aykırı bir şekilde saatlerce arama yapıldı Taksici, aracında unutulan 2 milyon 800 bin TL'yi yabancı uyruklu sahibine teslim etti Sosyal medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı "Sayılar düşmezse yeni yasaklar gelecek" diyen Bakan Koca, masadaki üç alternatifi sıraladı