Aşk Orucunu Bozan Levent Yüksel, Kendisinden 31 Yaş Küçük Sevgili Yaptı - Son Dakika

Aşk Orucunu Bozan Levent Yüksel, Kendisinden 31 Yaş Küçük Sevgili Yaptı

25.11.2017 12:41

Bir döneme damga vuran isimlerden Levent Yüksel, kendisinden 31 yaş küçük olan ünlü müzisyen Attila Özdemiroğlu'nun kızı Lidya ile aşk yaşıyor.

İlk evliliğini Sertab Erener'le yapan ve 1996'da boşanan Levent Yüksel, aşık oldu.

ARALARINDA 31 YAŞ VAR

Ünlü sanatçının sevgilisi; geçen yıl vefat eden ünlü müzisyen Attila Özdemiroğlu'nun kızı Lidya. Çiftin arasındaki yaş farkı tam 31. Levent 53, Lidya 22 yaşında.

SÜREKLİ KALP GÖNDERİYOR

Üniversite öğrencisi olan Lidya Özdemiroğlu, sosyal medya hesaplarında sürekli kalp emojisi ile Yüksel'in fotoğraflarını paylaşıyor.

ANNESİ, LEVENT YÜKSEL'DEN İKİ YAŞ KÜÇÜK

Bu arada Lidya'nın annesi Hepgül Özdemiroğlu, Levent Yüksel'den iki yaş küçük. (Kaynak: Günaydın)

İşte Levent Yüksel'in yeni aşkı;

Aşk Orucunu Bozan Levent Yüksel, Kendisinden 31 Yaş Küçük Sevgili Yaptı
Aşk Orucunu Bozan Levent Yüksel, Kendisinden 31 Yaş Küçük Sevgili Yaptı

Son Dakika Magazin Aşk Orucunu Bozan Levent Yüksel, Kendisinden 31 Yaş Küçük Sevgili Yaptı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
  • kagan.pembe.cola instagram: yolla yolla kaderim yolla acıları bana yolla. Ağrı Dağın Eteğinde Çoban Ali Ağrı Dağın Eteğinde Uçan Güvercin Olsam Türkü Olsam Dillerde (Cano Cano) Diyar Diyar Dolansam Başımdaki Sevdayı Karlı Dağlara Mı Yazsam Bu Bendeki Aşk Değil (Cano Cano) Söyle Bana Nere Gidem Oy Ben Nidem Nasıl Edem Başım Alıp Nere Gidem Bu Bendeki Aşk Değil (Cano Cano) Söyle Bana Nere Gidem Sen Orada Ben Burada Başım Yine Belalarda Koyma Beni Buralarda (Cano Cano) Söyle Bana Nere Gidem Başımdaki Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım