Asker Eğlencesinde Kan Aktı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Asker Eğlencesinde Kan Aktı

Asker Eğlencesinde Kan Aktı

12.04.2015 09:58

Bursa’nın İnegöl ilçesinde asker eğlencesinde çıkan kavgada iki ay sonra askere gideceği öğrenilen genç hayatını kaybetti, biri ağır 3 kişi de yaralandı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde asker eğlencesinde çıkan kavgada iki ay sonra askere gideceği öğrenilen genç hayatını kaybetti, biri ağır 3 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Sülüklügöl Mahallesi'nde ikamet eden Onur Kaya, saat 24.00 sıralarında düzenlediği asker eğlencesinde arkadaşları ile birlikte Sipali Mahallesi'nde oto kurtarma olarak hizmete açılacak iş yerinde alkol alarak eğlenmeye başladı. Yaklaşık 50 kişinin bulunduğu eğlence sırasında gençler arasında tartışma çıktı. Büyüyen kavga iş yerinin dışına taştı. Kavgada asker eğlencesini düzenleyen Onur Kaya'nın babası Ekrem Kaya (41), Adem Kacır (20), Selami Tüfekçi (22) ve Melih Demirbaş (23) vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçakla yaralandı. Ağır yaralanan 4 kişi özel bir araçla hastaneye götürüldü. Yaralılardan Ekrem Kaya ve Adem Kacır'ı İnegöl Özel Cihangir Hastanesi, Selami Tüfekçi ve Melih Demirbaş'ı ise İnegöl Devlet Hastanesi acil servisleri önüne bırakan sürücü kaçtı. Ekrem, Kaya, sağlık durumu kötüye gidince Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Oğlunun yaralandığını duyan İnegöl Bayburtlular Derneği Başkanı İskender Kacır acil servise koştu. Acil serviste yaklaşık yarım saat kalp masajı yapılmasına rağmen Adem Kacır hayatını kaybetti. AB+ grubu kan ihtiyacı üzerine oğluna kan vermek için harekete geçen baba, oğlunun ölüm haberi ile yıkıldı. Ölen gencin iki ay sonra askere gideceği öğrenildi.

Kavganın ardından olay yerine gelen jandarma ekipleri ve savcı olay yerinde inceleme yaptı. İnceleme sırasında iş yerinin büro kısmında cep telefonu sesi duyan jandarma ekipleri, kapalı olan kapıyı açıp içeri girdiklerinde sızmış vaziyette olan iş yerinin bekçisi Mustafa K. ile karşılaştılar.

Olayla alakalı tahkikatın sürdüğü bildirildi. - BURSA

Kaynak: İHA
Öfkeli kadın sevgilisini bıçakladı Öfkeli kadın sevgilisini bıçakladı

Son Dakika Güncel Asker Eğlencesinde Kan Aktı - Son Dakika


Advertisement