Son Dakika Haberleri: Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak

Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak

2 ay önce

Roma forması giyen Cengiz Ünder, Barış Pınarı Harekatı'na destek için asker selamı verdiği bir gol sevincini paylaşmıştı. İtalyanların tepki gösterdiği milli futbolcu için kulübü herhangi bir yaptırım uygulamayacak.

Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan ve İtalyan tarafından tepki gösterilen Cengiz Ünder için kulübü Roma'nın herhangi bir yaptırımda bulunmayacağı öğrenildi.

ROMA YAPTIRIM UYGULAMAYACAK

Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve asker selamı yaptığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Cengiz Ünder için kulübü İtalyan Kulübü Roma'nın kararı belli oldu. Çizme basınında yer alan habere göre, Roma'nın Cengiz Ünder'in bu paylaşımı sonrasında bir yaptırımının ve ikazının olmayacağı kaydedildi.

Bunun kesin karar olduğu yazılırken, asker selamının Arnavutluk maçında coşkulu bir jest olarak başladığı ve bunun Suriye'de savaşta olan askerler için bir mesaj olduğuna vurgu yapıldı.

Asker selamı veren Cengiz Ünder için Roma yaptırım uygulamayacak
UEFA, Fransa-Türkiye maçının oynanacağını duyurdu

L'Equipe'ten Burak Yılmaz değerlendirmesi: Benzema'dan daha iyi

Fransa Dışişleri Bakanı'ndan skandal karar! Türkiye maçına gitmiyor

Löw'den tepki gösterilen Emre Can ve İlkay Gündoğan için açıklama

Fransızlardan milli maç öncesi sosyal medyada 'asker selamı' kampanyası: Maç iptal edilsin

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 04:04 

YORUMLAR


Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi
Adana'da yağma suçundan gözaltına alınan dizi oyuncusu, gazetecilere küfür ederek tepki gösterdi Cezası 5 bin TL'yi bulan yere çöp atma suçu, artık polisler tarafından da cezalandırılabilecek