Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Askeri Araç Devrildi! 1 Askerimiz Şehit Oldu, 2 Askerimiz Yaralandı

İstanbul'da Askeri Araç Devrildi! 1 Askerimiz Şehit Oldu, 2 Askerimiz Yaralandı

2 ay önce

İstanbul Bağcılar'da askeri aracın devrilmesi sonucu bir askerimiz şehit oldu, 2 askerimiz ise yaralandı. Yaralı askerler hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İstanbul Bağcılar'da askeri aracın devrilmesi sonucu er Sertaç Yavuzeş (25) şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Yaralı askerler hastanede tedaviye alınırken, Yavuzeş'in cenazesi, düzenlenecek törenin ardından Antalya'ya gönderilecek.

1 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU, 2 ASKERİMİZ İSE YARALANDI

İstanbul Bağcılar'daki birliğinde er olarak görev yapan Sertaç Yavuzeş, kullandığı aracın devrilmesi sonucu şehit oldu. Araçta bulunan 2 asker ise yaralandı. Yaralı askerler hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

"DETAYLARI HAKKINDA BİLGİMİZ YOK"

Acı haber, bugün öğle saatlerinde Antalya'nın Güzeloluk Mahallesi'nde oturan Sertaç Yavuzeş'in babası Muzaffer Yavuzeş'e verildi. Oğlunun 9 aylık asker olduğunu belirten Muzaffer Yavuzeş, "Görev yaptığı birlikte komutanın postasıydı. Kaza olduğunu, kendisinin şehit olduğunu, 2 arkadaşının da yaralı olduğunu söylediler. Detayları hakkında bilgimiz yok" dedi.

Birliğinde düzenlenecek törenin ardından Antalya'ya gönderilecek olan Sertaç Yavuzeş'in cenazesi, yarın düzenlenecek törenin ardından Güzeloluk Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 04:09 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!