Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet - Son Dakika

Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet

15.04.2021 11:57

Avustralya Savunma Kuvvetleri'nin yeni gemisi için düzenlenen askeri törendeki dans performansı ülkeyi karıştırdı. Tören sırasında twerk yapan dansçılar askeri kademede büyük rahatsızlık yarattı. Liberal Ulusal Parti milletvekili Phillip Thompson yaşananları tam bir rezalet olarak nitelendirirken "Komutanlar, Parlamento üyeleri ve vali orada. Böyle bir ortamda twerk yapmanın uygun olmadığını düşünüyorum" dedi.

Avustralya'da Savunma Kuvvetleri'nde bağlı HMAS Supply savaş gemisi için düzenlenen tören ülkeyi karıştırdı. Geminin idaresinin Avustralya Savunma Kuvvetleri'ne (ADF) geçmesi üzerine yapılan törene 'twerk' yapan kadın dansçılar damga vurdu.

VALİ VE KOMUTAN CİDDİ RAHATSIZLIK DUYDU

Avustralya Genel Valisi David Hurley ve Avustralya Savunma Kuvvetleri Komutanı Angus Campbell'in de bulunduğu törende dansçılar tüm hünerlerini sergiledi. Daily Star'ın haberine göre Hurley ve Campbell'in, alışılmışın dışındaki bu törende rahatsızlıklarını açıkça belli ettiği vurgulandı.

Askeri tören sırasında dansçıların sergilediği twerk dansı kriz yarattı: Bu tam bir rezalet

"YAŞANANLAR TAM BİR REZALET"

ABC News'a konuşan Liberal Ulusal Parti milletvekili Phillip Thompson törenle ilgili adeta ateş püskdürdü. Yaşananların bir tür rezalet olduğunu söyleyen Thompson, "ADF'nin standartlarını düşünürsek bir gemi için yapılan törende beklentiler daha farklı oluyor. ADF Komutanı, Parlamento üyeleri, Avustralya Genel Valisi herkes orada. Böyle bir ortamda twerk yapmanın uygun olmadığını düşünüyorum" dedi.

GEMİ İNSANI YARDIM OPERASYONLARINDA KULLANILACAK

2018'de yapımı tamamlanarak suya indirilen geminin Avustralya'da insani yardım operasyonlarında kullanılması planlanıyor.

Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet

Son Dakika Dünya Askeri törende yapılan twerk dans performansı kriz çıkardı: Bu tam bir rezalet - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur! Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur!
Advertisement