Askerlere Sigara ve Alkolün Zararları Anlatıldı - Son Dakika

Askerlere Sigara ve Alkolün Zararları Anlatıldı

19.01.2012 12:09
Askerlere Sigara ve Alkolün Zararları Anlatıldı, System.String[]

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı'nda 'Sigara, alkol ve madde bağımlılığının zararları' konulu konferans verdi.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı'nda 'Sigara, alkol ve madde bağımlılığının zararları' konulu konferans verdi. Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ümit Yılmaz ile görevli personelin katılımıyla düzenlenen konferansta İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Yusuf Ziya Leventoğlu konuştu. Konferansta sigara, alkol ve madde bağımlılığının zararları anlatıldı.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Askerlere Sigara ve Alkolün Zararları Anlatıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son dakika: Meclis'e sunulacak vergi yapılandırması teklifi neleri kapsayacak? AK Partili isim tek tek açıkladı 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğa işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin