'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor - Son Dakika

'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor

Nestlé Pure Life'ın, bir arada olamasak da paylaşma ruhunu yaşatabileceğimizi, ihtiyacı olanlara yardım elimizi uzatabileceğimizi gösteren "Askıda Su" uygulaması devam ediyor.

'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor, System.String[]

Nestlé Pure Life'ın, bir arada olamasak da paylaşma ruhunu yaşatabileceğimizi, ihtiyacı olanlara yardım elimizi uzatabileceğimizi gösteren "Askıda Su" uygulaması devam ediyor. "Çorbada bizim de suyumuz olsun" diyen Nestlé Pure Life, "Askıda Su" uygulamasıyla Ramazan Bayramı boyunca ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.


Nestlé Pure Life'ın, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, Ramazan ayı boyunca İstanbul, Ankara, Konya ve Bursa'da telefon veya mail aracılığıyla su siparişi veren ihtiyaç sahiplerine ücretsiz su temin ettiği "Askıda Su" uygulaması Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor.


Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz Askıda Su uygulamasıyla ilgili, "Çorbada bizim de suyumuz olsun diyerek başladığımız, 2 x 5L'den oluşan 5.000 adet suyumuzu ihtiyaç sahipleriyle buluşturmayı hedeflediğimiz Askıda Su uygulamamız ile ilgili olumlu geri dönüşler aldık. Biz de Askıda Su uygulamamızı Ramazan Bayramı boyunca sürdürmeye karar verdik. Bu sayede sağlıklı ve güvenli suyumuzu ücretsiz olarak bize ulaşan ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar ulaştırmış olacağız." dedi.


"Askıda Su" uygulamasına katılmak isteyenlerin, 444 08 44 numaralı telefondan veya musteri.hizmetleri@nestle-purelife.com.tr mail adresinden Nestlé Pure Life Tüketici Hizmetleri ile irtibata geçmeleri ve Askıda Su siparişi vermeleri yeterli. - BURSA


Son Dakika

Düğün yapacak çiftlere Bilim Kurulu Üyesi Özlü'den kötü haber: Eskisi gibi düğün yapma olasılığı yok Yarım asırlık Pamukkale Turizm 200 şubesini kapatacak İngiltere'de ilginç "yeni normal" kuralı! Aynı evde yaşamayan çiftler cinsel ilişkiye giremeyecek Şans oyunlarında yeni dönem! Bu gece yarısından itibaren internetten oynanabilecek 3 kamu bankası %0,64'ten konut kredisi veriyor! İşte alınan miktara göre ödeme tablosu Bakan Albayrak: Peak'ın satışı Türk ekonomi tarihinin en büyük şirket satışlarından biri oldu Ukrayna'dan vatandaşlarına "Tatil için Türkiye'ye gidin" çağrısı Son dakika: 3 kamu bankası, tatile gitmek isteyenlere 10.000 TL'ye kadar %0.67 faizle kredi verecek Doktor maaşından fazla para veriyorlar ancak çalıştıracak çoban bulamıyorlar Antalyalı çiftçinin ürettiği kekik kokulu karpuza yoğun talep var, müşteri dalından koparıp götürüyor Fransız kazlarıyla çiftlik kuran memur, siparişlere yetişemiyor Bursa'da hayvan sürüsü, 6 adet aracı ve villası olan bile 1.000 liralık yardıma başvurmuş ABD'li Zynga, Türk oyun şirketi Peak'ı 1,8 milyar dolara satın aldı Taşıt kredisinde faizler %0,49'a kadar düştü! Peki geri ödemeler nasıl olacak? Şans, genç girişimcinin yüzüne güldü! Hobi olarak başladığı işte siparişlere yetişemiyor