Son Dakika Haberleri: AŞKIN NUR YENGİ İLE MEHMET ERDEM HARBİYE'DE KONSER VERDİ

AŞKIN NUR YENGİ İLE MEHMET ERDEM HARBİYE'DE KONSER VERDİ

5 ay önce

Harbiye Açık Hava konserlerinin 5. gününde Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem konser verdi.

Harbiye Açık Hava konserlerinin 5. gününde Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem konser verdi. İkilinin konserine çok sayıda hayranı katıldı.

Sahneye önce Mehmet Erdem çıkarak, Hakim Beyö, Herkes Aynı Hayattaö, Acıyı Sevmek Olur Muö, Haraö, Ağlayamamö gibi sevilen şarkılarını sevenlerine seslendirdi. Erdem, konsere gelenlere Ahmet Kaya'nın Kum Gibiö, ve Arka Mahalleö şarkılarını ud solo performansı yaptı.

Konserin ilk yarısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan ikili, düet yaptıkları Sezen Aksu imzalı 'Allah'tan Kork' şarkısının aldığı iyi yorumlardan bahsetti. İkili sahneye döndükten sonra seyircilerle Sezen Aksu'nun doğum gününü kutladı.

AŞKIN NUR YENGİ İLE 90'LARA YOLCULUK

90'ların unutulmaz eserlerinden Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam, Yazık, Yalancı Bahar, Başka Bir Şey, Ayrılmam, Serserim Benim şarkılarını dinleyicileri ile buluşturan Aşkın Nur Yengi, Ay İnanmıyorum şarkısında sahneye gelen dans grubuyla, darbuka eşliğinde oryantal şov yaptı. Sanatçı Bile Bile parçasında iki yıl önce yaşamını yitiren Harun Kolçak'ın ses kaydı ve görüntüleri eşliğinde düet yaptı. Ünzile parçasında sahneye gelen çocuk gelin ve sahnedeki koreografi büyük alkış aldı.

AŞKIN NUR YENGİ İLE MEHMET ERDEM HARBİYE'DE KONSER VERDİ

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 05:23 Kaynak: DHAFotomontajla TIME dergisine kendisini kapak yapan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi istifa etti
Bakan Selçuk açıkladı: 3600 ek gösterge için kapsamlı çalışma başlatıldı Meksika'da bir çiftlikte 52 çantadan 25 ceset çıktı