Son Dakika Haberleri: Aşklarını 14 Şubat'ta Nikahla Taçlandırdılar

Aşklarını 14 Şubat'ta Nikahla Taçlandırdılar

10 gün önce

Aşklarını 14 Şubat'ta nikahla taçlandırdılarBURSA - Nilüfer Belediyesi Nikah Evi'nde, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah yoğunluğu yaşandı.

Aşklarını 14 Şubat'ta nikahla taçlandırdılar

BURSA - Nilüfer Belediyesi Nikah Evi'nde, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah yoğunluğu yaşandı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu özel günde evlenen çiftlerin nikahını kıyarak mutluluklarına ortak oldu.
Yılda 3 bini aşkın nikaha ev sahipliği yapan Nilüfer Belediyesi Nikah Evi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yeni heyecanlara sahne oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nü hayatlarının en anlamlı günü haline getirmek isteyen çiftler, Plaza 16'da bulunan Nilüfer Nikah Evi'nde aşklarını nikahla taçlandırdı. Gün boyunca 14 nikahın kıyıldığı bu özel günde, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Azize Şimşek ile Ömer Gül ve Gülcan Hacıoğlu ile Hasan Akkaşoğlu çiftlerinin heyecanına ortak oldu. Çiftlerin nikahını kıyarak mutluluklar dileyen Bozbey, gül ve kahve fincanı hediye etti.
Başkan Bozbey, "Sevgi en yüce değerdir. Hepimizin sevgiyi içimizde hissetmemiz, çevremize yaymamız ve yaşamımıza katmamız gerekiyor. Bunu yaptığımız takdirde hem iyi bir insan, güzel bir insan, aynı zamanda çevremizde yaymış olduğumuz o güzel enerjiyle de çevremizi de gülümseten insan oluruz. Birlikte olan sevginizin ömür boyu sürmesini diliyor, sizin nezdinizde herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutluyorum" dedi.
Nikahı kıyılan çiçeği burnunda çiftler de bu anlamlı günde unutulmaz bir ana imza attıklarını belirterek, Başkan Mustafa Bozbey'e teşekkür ettiler.Sırra Kadem Basan Ali Kırca, Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi Burun Estetiği Yaptırdığını Açıklayan Oyuncu Onur Büyüktopçu, Resmen Evrim Geçirmiş

Kırşehir'de 81 CHP'li Partisinden İstifa Edip AK Parti'ye Üye Oldu