ASKON'dan emniyet teşkilatına iftar yemeği - Son Dakika

ASKON'dan emniyet teşkilatına iftar yemeği

11.05.2020 11:58
ASKON'dan emniyet teşkilatına iftar yemeği, System.String[]

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi, emniyet mensuplarına hem iftar yemeği verdi hem iftariyelik dağıttı.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi, emniyet mensuplarına hem iftar yemeği verdi hem iftariyelik dağıttı.

ASKON'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan ve beraberindeki üyeler, Melikgazi ve Kocasinan ilçe emniyet müdürlüklerinde emniyet personeliyle iftar yaptı.

Görevde olan emniyet personeline ise iftariyelik dağıtıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özcan, koronavirüs salgını sürecinde emniyet güçlerinin örnek alınacak bir kriz yönetimi sergilediklerini belirtti.

Gecelerini gündüzlerine katarak polislerin çalıştığına dikkati çeken Özcan, şunları kaydetti:

"Sağlıklı yaşamamız için gerekli önlemleri alan emniyet güçlerimize minnet borcumuz vardı. Bunu eda etmek üzere bugün bir araya geldik. Sosyal mesafe ancak gönülden yakınlıkla bugün güzel bir iftar geçirdik. ASKON olarak bu gibi konularda farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz. Bizler biliyoruz ki halkımızın zihnindeki karanlık deryanın dağılması için, büyük ve parlak fenerlere ihtiyaç vardır. Biz ülkemizde fener olmak istiyoruz. Bu programın icrasında emeği geçen emniyet müdürlerimize, görevli personele ve kıymetli dernek mensuplarımıza teşekkür ederim."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ASKON'dan emniyet teşkilatına iftar yemeği - Son Dakika


Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı