Son Dakika Haberleri: Asla Dedirtenler, Bağımlısı Olduklarım | Bitenler - Sevdiklerim & Sevmediklerim

Asla Dedirtenler, Bağımlısı Olduklarım | Bitenler - Sevdiklerim & Sevmediklerim

3 gün önce

Uzun zamandır bitenler videosu çekmiyordum. Bu videoda biriken biten ürünlerle ilgili görüşlerimi paylaştım. Bir daha asla dediklerim de vardı içlerinde, onsuz bir gün yapamam dediklerim de. Umarım merak ettiğiniz ya da aradığınız ürünlerle ilgili fikir verebilmişimdir.

Uzun zamandır bitenler videosu çekmiyordum. Bu videoda biriken biten ürünlerle ilgili görüşlerimi paylaştım. Bir daha asla dediklerim de vardı içlerinde, onsuz bir gün yapamam dediklerim de. Umarım merak ettiğiniz ya da aradığınız ürünlerle ilgili fikir verebilmişimdir. ?? Her zamanki gibi videonun devamında bahsettiğim ürünleri bulabilirsiniz. ??Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı ve zile ?? tıklamayı unutmayın ??
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:32 Kaynak: YoutubeYazar Azra Kohen, Pi Dizisinin Yapımcısı Ay Yapım'a Dava Açtı 93 Kilo Veren Oyuncu Pelin Öztekin'den Bikinili Paylaşım Çöp Kutusunda Bulunan Yüzlerce Ölü Civciv Görenleri İsyan Ettirdi! Yaşlı Adam, Camideki Kasadan Para Çalarken Suçüstü Yakalandı