Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu! - Son Dakika

Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu!

09.01.2019 22:04

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Enver fotoğrafa, "2000-2019... pilav günü" notunu ekledi.

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Aslı Enver sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını paylaştı.

MELİSA SÖZEN İLE OKUL ARKADAŞI ÇIKTI

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Enver lise arkadaşlarıyla buluştu. Sosyal medya sayfalarından bu fotoğrafları paylaşan grup altına "2000-2019... Pilav günü" notunu ekledi. Oyuncu Aslı Enver ve meslektaşı Melisa Sözen'in aynı lisede okuduğu ortaya çıktı.

"KEYİFLER YERİNDE TABİ"

Aslı Enver'in takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Enver'in bir takipçisi paylaşıma, "Ne kadar güzel bir arkadaşlık." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi, "Murat Boz ile de barıştın keyifler yerinde tabi." yorumunu yaptı.

Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu!

Son Dakika Magazin Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (18)
  • TÜRKYE DEKİ HİTLER: Dolar olmuş 5 .50 . . Kapanan işçi çıkaran işyerleri. . Çarşıda pazar da fiyatlar uçuyor ...Böylesi züppelerin umurunda mı ? . Siyasiler mi ? Onlar devletin imkanlarıyla bol keseden dağıtıp , seçime hazırlanıyorlar ! Yiyin beyler yiyin ! Aksırana kadar , tıksırana kadar , çatlıyana kadar yiyin ! Ama sonunuz geldi yere çakılacaksınız ! Gideceksiniz ! ! Cevap Yaz 11 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Savcılığın hamlesi sonrası Kadir Şeker hakkındaki cezaya iki tarafın avukatlarından da itiraz geldi Yaşam şartları ve yolsuzluğu protesto eden bir kişi kendini yaktı! O anlar anbean kaydedildi Son Dakika! Bakan Selçuk yüz yüze eğitim için sinyali verdi: Ara tatilden sonra okullarımıza dönme temennisindeyiz Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın'dan estetik itirafı: Sadece burnumu yaptırdım Yargıtay, sebepsiz yere eşiyle cinsel ilişkiye girmeyen kocayı "tam kusurlu" buldu Erzurum'da toprak donması nedeniyle kış öncesi 800 mezar hazır hale getiriliyor Son Dakika! Bakan Koca müjdeli haberi verdi: Aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var, maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak Böylesi filmlerde olmaz! Yaptığı kazayı kaydeden vatandaş şans eseri başka bir kazayı da kayda aldı