Aslı Enver, Murat Boz'la aşk iddialarına son noktayı koydu - Son Dakika

Aslı Enver, Murat Boz'la aşk iddialarına son noktayı koydu

04.03.2021 09:41
Aslı Enver, Murat Boz'la aşk iddialarına son noktayı koydu, System.String[]

Film setinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Aslı Enver ve Murat Boz cephesinde yeni bir gelişme daha yaşandı. Adı eski aşkıyla son zamanlarda barıştıkları iddiasıyla sık sık gündeme gelen Enver, "Yalnızım, bir süre daha da böyle kalmayı düşünüyorum" dedi.

Başrollerinde Burak Özçivit ve Murat Boz'un yer aldığı Kardeşim Benim filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz- Aslı Enver çiftinin inişli çıkışlı ilişkisi, Ekim 2019'da ayrılıkla noktalanmıştı. O günden bu yana hayranları tarafından sık sık yan yana getirilen ikiliden Enver, haklarında çıkan aşk iddialarına yaptığı açıklama ile son noktayı koydu.

SON NOKTAYI KOYDU

Sosyal medya hesabı Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşım yapan Enver, kafaları karıştıran aşk iddialarını "Yalnızım, bir süre daha da böyle kalmayı düşünüyorum" sözleriyle yalanladı.

MURAT BOZ'UN FAN HESABINI TAKİP ETMİŞTİ

Geçtiğimiz ay Aslı Enver, Murat Boz'un bir fan hesabını takip etmişti. Bunu fark eden kullanıcılar, hemen ekran görüntüsü alarak durumu sosyal medyada yaymıştı. Görüntüler sonrası ünlü oyuncunun bu davranışı 'Aslı, Murat'ı stalklıyor' yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Enver, kısa bir süre sonra ise hesabı takip etmeyi bırakmıştı.

Aslı Enver, Murat Boz'la aşk iddialarına son noktayı koydu

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aslı Enver, Murat Boz'la aşk iddialarına son noktayı koydu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine toplantısında sunacağız Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine toplantısında sunacağız Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek